אבנר קופל התפטר מתפקידו כיו"ר איגוד הכדורסל

אחרי כהונה של חצי שנה בלבד עוזב קופל את תפקידו. "זה לא הזמן או המקום לפרט את הסיבות שהביאו אותי להחלטה"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

אבנר קופל, מי שנבחר רק לפני כחצי שנה לתפקיד יו"ר איגוד הכדורסל, הודיע הערב (חמישי) כי הוא מתפטר מתפקידו, החלטה שתיכנס לפועל החל מה-1 במאי. קופל סרב לפרט את הסיבות לעזיבתו הפתאומית והמפתיעה, והשאיר מקום לספוקלציות רבות שכבר מתרוצצות אצל אנשי הענף. ההודעה של קופל מגיעה פחות מיממה מאז פרסם מבקר האיגוד דו"ח חריף, שכלל ממצאים מדאיגים על התנהלות האיגוד, כולל טענות על מינויים לא כשרים, שיפוצים ללא אישור, נסיעות שלא תועדו ומינויים ללא מכרז. יש לציין כי הליקויים המדוברים התרחשו, ברובם, לפני תקופתו של קופל.

"ברצוני להודיעכם על פרישתי מתפקידי כיו׳ר איגוד הכדורסל אשר תכנס לתוקפה החל מ-1 במאי 2013", פתח קופל את פנייתו לחברי הנהלת האיגוד. "מספר סיבות אובייקטיביות הביאו אותי להחלטה זו, אך לא זה הזמן ולא המקום לפרטם. במילים אחרות, הזכות היחידה השמורה לאיש ציבור מתנדב הנותן באהבה את כישוריו, מירצו וזמנו הפרטי, היא גם להבין ולהחליט מי ראוי להם ומתי האנרגיות מבוזבזות".

"גם סיבות אישיות תרמו להחלטתי זו, כמו תקופת הזמן הארוכה בה שירתתי בהתנדבות אך תוך כדי פעילות אינטנסיבית עבור הענף כולו. 10 שנים מלאות של בנייה ותפעול כיו"ר פעיל של מינהלת ליגת העל ובתקופה האחרונה כיו"ר האיגוד" סיכם קופל, בהודעה הרשמית שהוציא.

קופל. תפקיד חדש ומפתיעצילום: שרון בוקוב

שאול אייזנברג, חבר הנהלת האיגוד, הגיב לדברים: "אבנר קופל הוא הקורבן של ההתנהלות של היועץ המשפטי ורואנ החשבון של האיגוד, שהביאו את האיגוד לפשיטת רגל. אמרתי לו את זה גם לפני שהוא נכנס לתפקיד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ