הנהלת מכבי אשדוד בודקת חשד שהזרות השתמשו בסמים

יומיים לאחר אובדן האליפות, הועלו בהנהלת קבוצת כדורסל הנשים חשדות לפיהם שלוש שחקניות נטלו במהלך סדרת הגמר חומרים אסורים שפגעו ביכולתן

אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריה ליבנת

ההפסד הביתי במשחק החמישי והמכריע בסדרת גמר הפלייאוף לנשים ואובדן האליפות לאליצור רמלה - למרות מאזן עונתי מושלם - גרם לסערת רגשות אדירה במכבי אשדוד, כשכל חצי האשמה הופנו כלפי הזרות. ארבע הזרות, שהצטיינו כל העונה, קלעו במשחק המכריע 36 נקודות, הכמות הכי נמוכה מכל 31 משחקי הקבוצה העונה.

במהלך סוף השבוע הועלו בהנהלת אשדוד חשדות לפיהן שלוש שחקניות נטלו במהלך סדרת הגמר חומרים אסורים, ככל הנראה גראס. באשדוד חוששים כי השימוש בסמים פגע ביכולתן ואף גרם להן להתכווצויות שרירים. כמה מהשחקניות הישראליות סיפרו להנהלה כי הקבוצה עבדה על דברים מסויימים באימונים וחלק מהזרות עשו במשחקים דברים אחרים לגמרי.

לפני כשבוע גילו באשדוד שאשלי שילדס, ששוכנה העונה בדירה אחת עם הזרה הרביעית בריטני דנסון, עברה להתגורר עם שארדיי יוסטון ודניאל אדאמס, והשלוש הפסיקו לתקשר עם דנסון. שילדס כמובן הוחזרה לדירה עם דנסון.

הזרות של אשדוד. מישהו הופתע?צילום: ניר קידר

יו"ר מכבי אשדוד, טאלי קריאף אמרה בהודעה לתקשורת: "שמועות על שימוש של שחקניות זרות בסמים הגיע בימים האחרונים להנהלת הקבוצה. הנהלת הקבוצה תעשה כל אשר לאל ידה כדי לבחון את השמועות. הנהלת הקבוצה מתחייבת כי בחינת השמועות ומקורן תהיה בלתי מתפשרת, יסודית וממצה, וכי תוצאת הבירור ידווחו לגורמים הנוגעים בדבר, במידה שיהא בכך צורך. הנהלת הקבוצה מתחייבת כי לו יוכח שנעשו מעשים מסוג זה על ידי אחת או יותר משחקניות הקבוצה ששמן עלה במסגרת אותן שמועות, היא תפעל על פי האמצעים העומדים לרשותה".

יוסטון אמרה בתגובה ל"ספורט הארץ": "אני לא רוצה להתייחס לדברים הללו, חשוב לי לשמור על היושרה שלי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ