אבנר קופל: "היו פעולות אלימות כלפי מצד מכבי"

יו"ר האיגוד המתפטר תקף בחריפות את יו"ר הצהובים, שמעון מזרחי. "הוא הגן על אנשים שניסו לפגוע בי". מזרחי בתגובה: "הוא מנסה ליצור מסך עשן סביב התפטרותו"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

אחרי התפטרותו המפתיעה מתפקידו כיו"ר איגוד הכדורסל, הסביר אמש אבנר קופל בראיון ל'חדשות הספורט' את הסיבות לכך. קופל הפנה את מירב החיצים לכיוונו של שמעון מזרחי, יו"ר מכבי ת"א ומי שהיה ממלא המקום הבכיר שלו. "מוטי אמסלם ממרכז הפועל ושמעון מזרחי ממרכז מכבי הם אלה שקראו והזמינו אותי לכהן בתפקיד. כלומר, כל פעולה שרציתי לעשות היתה צריכה לקבל את אישורו של שמעון", אמר קופל על שיטת ההתנהלות באיגוד.

כשנשאל האם התפטר מתפקידו בגלל טיוטת מבקר המדינה שטוענת לאי סדרים בניהול האיגוד, ענה קופל: "שמעון מזרחי הוא ממלא מקום בכיר. הוא כבר 40 שנה באיגוד. הוא ממנה אנשים ויודע כל מה שקורה שם. נשארו ביניו משקעים עוד מהיותי ראש המינהלת, כשניסיתי ליצור שוויוניות בליגה, מה שכנראה לא מצא חן בעיני מכבי".

מזרחי (מימין) וקופל בימים טובים יותרצילום: ניר קידר

קופל המשיך בדבריו הקשים כנגד היו"ר הצהוב. "אנשים פרצו אליי הביתה ושמעון מזרחי היה זה שהוציא את אותם אנשים מהמשטרה. היו פעולות זדוניות של אלימות כלפי מצד מכבי. אלו האשמות ברורות וחד משמעיות שאני מציג", אמר קופל. "נמנעתי מלומר את הדברים הללו עד כה. שמעון מזרחי הגן על אנשים שניסון לפגוע בי. יש אתר שקוראים לו 'אבנר קופל מת', ששמעון מזרחי ומכבי ת"א חתומים עליו".

מזרחי עצמו לא נשאר חייב והגיב לדבריו של קופל. "לא שמעתי מה שאמר אבנר קופל אך הגיעו אליי רסיסי מידע. הוא מתנהג בצורה לא נאותה. איגוד הכדורסל היה מופת וסמל למוסד ספורט שנוהל במשך שנים בצורה הטובה ביותר שרק אפשר ואני מקווה שכך זה ימשך. חבל שהוא מנסה ליצור מסך עשן סביב התפטרותו", סיכם מזרחי.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות של "ספורט הארץ" ישירות אליכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ