שמעון מזרחי יישאר יו"ר איגוד הכדורסל

סיעת הפועל קיוותה לאשר היום את מינויו של עמירם הלוי לתפקיד, אך עקב שינוי בעמדת סיעת עוז, ימשיך יו"ר מכבי ת"א עד ספטמבר

אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריה ליבנת

עם כניסתו לבניין איגוד הכדורסל הודיע היום (ראשון) שמעון מזרחי "אני עוזב", אך בסופו של דבר, יו"ר מכבי תל אביב ימשיך לכהן גם כיו"ר האיגוד לפחות עד סיומה של אליפות אירופה, שתתקיים בחודש ספטמבר בסלובניה.

מזרחי, שכממלא מקום בכיר הסכים לפני כחודשיים לקבל את התפקיד באופן זמני במקום אבנר קופל, הגיע לישיבת הנהלת האיגוד במטרה לסיים את תפקידו. סיעת הפועל, הגדולה באיגוד, הציעה את מועמדותו של חבר ההנהלה הוותיק ואיש מועצת עמק יזרעאל עמירם הלוי, ויחד עם התמיכה הצפויה של סיעות עוז ואליצור נראה שדרכו לתפקיד סלולה.

מזרחי. ותודה לשאול אייזנברגצילום: ניר קידר

ואולם, היוזמה נפלה לאחר שעוז - בראשות שאול אייזנברג - הודיעה על הסתייגותה, עקב רצונה להריץ לתפקיד את צביקה שרף. משראו באליצור כי להחלטה לא יהיה רוב, משכו ממנה את ידיהם. וכך בפתיחת הישיבה, כשמזרחי הודיע שהוא מעוניין לסיים את תפקידו, ביקשו ממנו הנציגים לחזור בו עקב היעדר מחליף. מזרחי ברוב טובו התרצה והבקשה התקבלה פה אחד.

הנהלת האיגוד הסמיכה צוות שיורכב מחברים מכל הסיעות שיפנה לשפר ויציג בפניו את השיקולים שעמדו בפניו בפנייה זו למזרחי. מזרחי הצהיר כי קיבל על עצמו את התפקיד תחת תנאים קפדניים שגזר על עצמו ולכל המאוחר עד אליפות אירופה. הנהלת האיגוד והאסיפה הכללית אישרו פה אחד את המאזן והדו"ח הכספי לשנת 2012.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות של "ספורט הארץ" ישירות אליכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ