אלי רבי עוזב את איגוד הכדורסל, יאמן את אשדוד

מאמן נבחרת הנשים התבקש על ידי יו"ר האיגוד דן חלוץ לבחור בין תפקידיו באיגוד לבין אימון קבוצה. אחרי ארבע שנים, הוא ישוב לאמן בליגת העל

אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריה ליבנת

אחרי יותר משמונה שנים, בהן שימש בין היתר כמנהל העל של הנבחרות הצעירות לנשים וכראש האגף המקצועי לנשים (בשנתיים האחרונות), אלי רבי עוזב את איגוד הכדורסל. לפני כחודש וחצי קיבל רבי הצעה לאמן את מכבי אשדוד במקום עדני דגן שפוטר.הוא נפגש עם ממלא מקום יו"ר האיגוד, שמעון מזרחי, שהסכים לאפשר לרבי לעבוד בשני התפקידים במקביל - בתנאי שיוותר על חלק ממשכורתו באיגוד.

רבי הסכים, אבל העניין התעכב בגלל עניינים בירוקטריים ועבר לוועדת נשים. גם הוועדה - שמתנהלת מזה שנה וחצי ללא יו"ר ואת הישיבות שלה מנהל רבי עצמו - אישרה למאמן לעבוד במקביל באיגוד ובליגה. אלא שיו"ר האיגוד החדש, דני חלוץ, החליט אחרת. בפגישה שקיים אתמול לפני ישיבת הנהלת האיגוד, שהיתה אמורה לדון בעניין, הבהיר כי עובד במשרה מלאה באיגוד לא יוכל לעבוד במקביל בעבודה אחרת. רבי התבקש לבחור בין האיגוד לאשדוד.

הבוקר נפגש רבי עם חלוץ והודיע לו כי בחר באשדוד. בשעות הקרובות הוא אמור לחתום בקבוצה, ולמעשה לשוב לאמן בליגה אחרי ארבע שנים. עם זאת, סיכם רבי עם חלוץ כי ימשיך לאמן את הנבחרת הבוגרת לנשים עד סוף החוזה שלו בעוד שנתיים. האיגוד יחפש כעת מחליף לרבי בתפקיד ראש האגף לנשים. מאיר אליהו, שהיה אמור להיכנס כעוזרו של רבי, עשוי לקבל את התפקיד.

אלי רבי. החליט לשוב לליגת העל צילום: שרון בוקוב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ