איגוד הכדורסל הגיש תלונה נגד שאול אייזנברג

התלונה נגד חבר הנהלת ונשיאות האיגוד, שהוגשה ליחידה הארצית לחקירות הונאה, הוגשה בעקבות חשד לעבירות פליליות לכאורה במסגרת פעילות כיו"ר קבוצות כדורסל

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספורט הארץ

איגוד הכדורסל הודיע הבוקר (שישי) כי הגיש תלונה למשטרת ישראל כנגד חבר הנהלת ונשיאות האיגוד, שאול אייזנברג. במרכזה של התלונה, שהוגשה ליחידה הארצית לחקירות הונאה בלוד, חשד לעבירות פליליות לכאורה במסגרת פעילותו כיו"ר קבוצות כדורסל, מול הרשות לביקורת תקציבים של איגוד הכדורסל.

על פי התלונה, בתקופה בה שימש כיו"ר הפועל ת"א וכן כיו"ר הפועל עירוני נהריה גברים, חתם אייזנברג על ערבויות והמחאות למרות שידע כי חשבונו מוגבל ולא ניתן למשוך או לפרוע את ההמחאות מחשבון זה - עניין המהווה עבירה פלילית. יש לציין כי אתמול הגיש אייזנברג תלונה נגד האיגוד והעומד בראשו, היו"ר דן חלוץ.

בתלונה נכתב בין השאר: "אבקש לציין כי לאור היותו של מר אייזנברג איש ציבור ידוע, אשר כיהן במשך שנים כדובר ההתאחדות לכדורגל וכן כיו"ר קבוצת הפועל ת"א בכדורסל (גברים ונשים) וכן כיו"ר קבוצת עירוני נהריה בכדורסל; וכן לאור העובדה כי במשך שנים רבות וגם בעת הזו מכהן מר אייזנברג כחבר הנהלה וכחבר נשיאות איגוד הכדורסל בישראל, ולאחרונה אף מונה כדירקטור מטעם איגוד הכדורסל במינהלת ליגת על נשים לכדורסל וכחבר ועדת מינהל והתקשרויות של האיגוד; והיות ואיגוד הכדורסל הינו גוף ציבורי דו מהותי, אני סבור כי ראוי שהיחידה הארצית לחקירות הונאה היא זו שתחקור את הנושא".

שאול אייזנברג. הכדור עובר ליחידה הארצית לחקירות הונאהצילום: ספי מגריזו


הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ