תתרגלו: השם החדש של "היכל נוקיה" - "היכל מנורה מבטחים"

חברת הביטוח זכתה במכרז על זכויות המיתוג של האולם ביד אליהו ותחליף את הזכיינית הנוכחית, חברת נוקיה, שההסכם עמה פג בסוף החודש

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

"היכל נוקיה" - אאוט, היכל "מנורה מבטחים" - אין. חברת היכלי הספורט הודיעה היום (ראשון) כי חברת "מנורה מבטחים החזקות בע"מ" היא הזוכה במכרז הפומבי לקבלת זכות חסות ומיתוג בהיכל הספורט ביד אליהו.

המהלך לא נעשה בגלל אובדן הרלוונטיות של המותג "נוקיה" בקרב הציבור הישראלי (והעולמי), אלא בגלל שהחוזה עם יורוקום, יבואנית נוקיה בישראל, עם חברת היכלי הספורט הסתיים. לאחר המכרז נקבע כי חברת מנורה תחליף את הזכיינית הנוכחית, שההסכם עמה פג ב-31 בדצמבר 2014, אך טעונה את אישור עיריית תל אביב יפו.

עו"ד דני בירן, יו"ר מועצת המנהלים של חברת היכלי הספורט, אמר: "אני מקדם בברכה את חברת 'מנורה מבטחים החזקות בע"מ' ומברך אותה על זכייתה במכרז. חברת היכלי הספורט ביחד עם החברה הזוכה תפעלנה להחדרת מיתוגה של החברה הזוכה".

היכל מנורה מבטחים

זאת תהיה עבודה קשה למדי, לאחר שהמותג "היכל נוקיה" חלחל היטב לציבור הישראלי - גם במונחים ספורטיביים וגם בתחום המוזיקה, כשהצלחה עבור אמן נחשבה כשהוא "סגר את נוקיה". האם השם המעט פחות אטרקטיבי "היכל מנורה מבטחים" יצליח לתפוס? אולי יתקבע שמו כ"היכל מנורה" או אולי "היכל המנורה"? ומה יגידו על זה אוהדי מכבי תל אביב ואוהדי בית"ר ירושלים, שמנורה היא הסמל שלהם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ