הפועל ירושלים ברבע גמר הגביע, ניצחונות דרמטיים לאילת ולראשון לציון

האדומים קטעו את רצף ההפסדים ברמת השרון. קרית גת מהליגה הלאומית כמעט הדיחה את הפועל אילת, נהריה הפסידה לנתניה

אורי טלשיר
אורי טלשיר
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אורי טלשיר
אורי טלשיר

1. במגרש שבו הסלים בוקעים מגומחות בקיר, קרית גת הגיע עד שוויון 77-77 מול הפועל אילת בדקה ה-38. בשלב זה, הגיע המהלך המשמעותי במשחק, כשטרנס רודריק - אקס אילתי ומי שהחזיר את המקומיים לתמונה עם מטח שלשות אדיר – ביצע על אפיק ניסים עבירת תוקף, שגם היתה החמישית שלו. הגארד הישראלי הוותיק קלע בצד השני, ולקבוצה המקומית, עם שלד ישראלי סימפטי אך מותש, אזל החמצן מול העומק והניסיון של האורחים. חניכיו של דן שמיר גירדו ניצחון 78-82 וייפגשו את ברק נתניה, נציגת הלאומית היחידה שנותרה במפעל, שהפתיעה 84-90 את נהריה.

2. גם בגביע, בני הרצליה ממשיכה לחרב לעצמה משחקים במאני-טיים. במצב 72-72, ג'וש סלבי חדר עם הראש לסל ופספס, בעוד איזייה סוואן השחיל בתנועה חתולית את סל הניצחון. הפרס: מפגש עם הפועל ירושלים החבולה, שהתאוששה מחמישה הפסדים רצופים ברמת השרון. גלבוע/גליל סחטה 75-76 בהוד השרון ותתמודד מול מכבי חיפה, שמשכה את המומנטום מהליגה לניצחון 87-99 על הפועל חולון. 

ברייסי רייט, הערב ברמת השרוןצילום: עודד קרני / איגוד

רמת השרון – הפועל ירושלים 63–94
לרמה"ש: בולוק 18, קיין 11
לירושלים: רייט 26, סמית' 16 ו־8 אס'

מכבי ראשל"צ – בני הרצליה 74–72
לראשל"צ: סוואן 20, ג'רמיס סמית' 16 ו־10 ריב', יאנגר 14
להרצליה: ג'ונסון 20, סלבי 15 ו־7 אס', זליקוביץ' 13, זלמנסון 10

מכבי חיפה – הפועל חולון 99–87
לחיפה: אפוואיבו 23, רוז'ו 20 ו־10 ריב', צ'וברביץ' 10 ו־10 ריב'
לחולון: טיילור 19, מגווייר 18, הרוש 17

ברק נתניה – עירוני נהריה 90–84
לנתניה: פופ 23 ו־16 ריב', מארגיני 22, שגב 19 ו־10 אס'
לנהריה: רות'בארט (11 ריב') וליונס 18 כ"א, וויליאמסון 15

הוד השרון – גלבוע/גליל 75–76
להוד השרון: אלן 20, בראון 12 ו־13 ריב', כהן סבן 11
לגלבוע: צ'יזם 18, יאנג 12, גודס 11, ווילסון 9 ו־11 ריב'

קרית גת – הפועל אילת 78–82
לקרית גת: הופמן 23, רודריק 23, ניר 14 ו־10 ריב', ווטסון 10
לאילת: ווייאט 21, יוטר 14 ו־10 ריב', ניסים ואוסברי 13 כ"א

ברבע הגמר:
מכבי ת"א — הפועל ת"א (שבת, 1935)
ברק נתניה — אילת (ראשון, 19:45)
מכבי חיפה — גלבוע/גליל (ראשון, 20:00)
מכבי ראשל"צ — הפועל ירושלים (ראשון, 20:45)

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ