גל מקל: "לא אוכל לחיות עם עצמי בידיעה שוויתרתי על ה-NBA בשביל כסף"

בהודעה רשמית לתקשורת, מסביר הרכז מדוע החליט בסוף לא לחתום במכבי תל אביב. "זרקו לאוויר מספרים לא הגיוניים", רמז להדלפות מצד הצהובים

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

אחרי יומיים אינטנסיביים של משא ומתן, נקבע היום (חמישי) סופית כי גל מקל לא ישחק העונה במכבי תל אביב. אחרי שבאלופת אירופה טענו כי דרישותיו הכספיות היו מופרזות, פרסם הרכז את גרסתו לאירועים. "אחרי ששוחררתי מניו אורלינס, קיבלתי מספר הצעות מאירופה ומהארץ. רציתי לתת את הכבוד הראוי ולהקשיב לכולם", כתב מקל בהודעה רשמית לתקשורת, שבה רמז להדלפות מצד מכבי. "זה לא סוד שאני רוצה מאוד להשאר ב-NBA, ואני מאמין בלב שלם שאני יכול להצליח בליגה הזו. אבל באותה נשימה, אני רוצה מאוד לשחק, להוביל ולממש את עצמי.

"במהלך השבוע רציתי לשים על השולחן את כל ההצעות והאפשרויות שיש, לנתח אותן ולקבל החלטה שאיתה ארגיש שלם. אחרי שקיבלתי הערכה מפורטת לגבי השוק ב-NBA, והקשבתי לכל ההצעות מהארץ ומאירופה, קיבלתי החלטה עם עצמי שאני רוצה להמשיך להילחם, ולחכות להצעה וסיטואציה טובה מה-NBA.

גל מקל בימיו בדאלאס. "קיבלתי החלטה עם עצמי שאני רוצה להמשיך להילחם"צילום: אי־פי

"ביומיים האחרונים קראתי ושמעתי קולות שזרקו לאוויר מספרים לא הגיוניים ולא נכונים במטרה להציג אותי באור שלילי. בהזדמנות זו אני רוצה להדגיש שהדברים לא קרובים למציאות ולא נכונים. אם כן הייתי חוזר לארץ/אירופה, הייתי מוכן לוותר על הרבה מאוד כסף השנה בשביל לקבל גמישות ונגישות ל-NBA, אבל כמובן שהייתי רוצה להבטיח את העתיד המקצועי והכלכלי שלי במקום שאני אוהב ובמקום שאני מתחבר אליו לשנים הבאות

"בחודשיים האחרונים סבלתי מחוסר מזל גדול בשלושה-ארבעה מקרים שונים, אבל אני עדיין מאמין שהכל יכול להסתדר. בליגה כל כך לא צפויה, יכול מאוד להיות שהזדמנות כזו תגיע ויכול להיות שלא, אבל אני לא חושב שאוכל לחיות עם עצמי בידיעה שוויתרתי על הזדמנות גדולה בשביל כסף ובגלל חוסר סבלנות".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ