אריה ליבנת
אריה ליבנת
השרה רגב עם כמה משחקני הקבוצה עליה הכריזה מלחמה
השרה רגב עם כמה משחקני הקבוצה עליה הכריזה מלחמהצילום: ניר קידר
אריה ליבנת
אריה ליבנת

"הכי חשוב זה להצליח מול המינהלת ובעיקר מול מכבי תל אביב כדי לאפשר לכמה שיותר ישראלים לשחק בליגות" - כך אמרה הבוקר (רביעי) שרת הספורט מירי רגב. בקבלת פנים שנערכה לשחקני נבחרת העתודה שזכו באליפות אירופה אצל ראש הממשלה בנימין נתניהו, ביקשה רגב לקשור את ההישג להתדיינות אודות מגבלת הזרים והמתאזרחים בליגת העל. “אחרי המלחמות עם המינהלת, אני מאמינה שיותר ישראלים ישחקו", אמרה רגב.

"אנחנו בעיצומו של מהלך כזה שבו יותר שחקנים ישראלים ישחקו על המגרש, זה לא קל כי כולם רוצים להגיע לאירופה וחושבים על ההצלחה שלהם, אבל חייבים לתת להם לשחק", הוסיפה השרה. בשורות נבחרת העתודה, נזכיר, שיחקו ארבעה בוגרי מחלקת הנוער של הקבוצה עליה הכריזה רגב מלחמה - עידן אלבר, עמית זיס, תומר פורת וכמובן דני אבדיה.

בעקבות שיחת טלפון שקיבלה רגב מאנשי האלופה היא חזרה בה מהדברים. "שרת התרבות מבקשת להבהיר כי דבריה נאמרו בהומור והשרה מבקשת להביע הערכה לפועלם של אנשי הנהלת מכבי תל אביב לשחקניה ולהישגיה של הקבוצה שהעמידה את הכדורסל הישראלי על המפה. כמו כן מבקשת השרה להביע הערכה עצומה שאין חולק עליה על תרומתו של יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי לענף הכדורסל ולמעמד הענף באירופה ובעולם". עוד אמרה השרה: "יודגש שרבים משחקני נבחרת העתודה הינם בוגרי ושחקני מכבי תל אביב, ואין חולק על תרומת מכבי תל אביב לצמיחתו של דור העתיד הישראלי". 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ