אחרי שבע שנים: איריס שטרק עוזבת את ראשות מינהלת ליגת העל לנשים

שטרק, שנבחרה לפני שנה לנשיאת לשכת רואי החשבון בישראל, הובילה להגדלת תקציבי הליגה וכן הורידה את מספר הזרות מארבע לשלוש. "אני מאמינה שהצלחנו להצעיד את הענף קדימה", כתבה בהודעת הפרידה

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איריס שטרק. עוזבת את ליגת העל לנשים
אריה ליבנת
אריה ליבנת

איריס שטרק החליטה לסיים את תפקידה כיו"ר מינהלת ליגת העל לנשים אחרי שבע שנים. שטרק הסבירה את החלטתה בשל עומס זמנים עקב מינויה לנשיאת לשכת רואי החשבון בישראל לפני כשנה. בתקופתה במינהלת הורידה שטרק את כמות הזרות מארבע לשלוש, הגדילה את תקצוב הליגה, אולם כמות הצופים ירדה ומספר הנציגות במפעלים האירופיים הפכה למזערית.

"אני מאמינה שהצלחנו להצעיד את הענף קדימה", כתבה שטרק בהצהרה, "עשינו זאת בזכות מאבק בלתי פוסק ודרישה לתקצוב הוגן וראוי שהוביל להגדלת התקציב לכלל ענפי הספורט לנשים בישראל, לשילוש התקציב לכדורסל הנשים ולגיבוש תוכנית תקציב של חמש שנים, מהלך שהבטיח לקבוצות גב כלכלי. אני מאחלת לליגת העל להמשיך ולפעול על בסיס יציב ועצמאי שיאפשר התמקדות במקצועיות ספורטיבית".

שטרק, שנבחרה לפני שנה לנשיאת לשכת רואי החשבון בישראל, הובילה להגדלת התקציבים הישירים לקבוצות כדורסל הנשים. כמו כן, גייסה 1.1 מיליון שקל במסגרת חוזה שיווק בין המינהלת לבין "אתנה" וכחצי מיליון שקל לעונה בחוזה עם המועצה להסדר הימורים בספורט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ