אריה ליבנת
אריה ליבנת

הפועל ירושלים הסירה היום (חמישי) את האיום שלא להופיע למשחק רבע גמר גביע המדינה מול מכבי תל אביב, והמשחק יתקיים כמתוכנן ביום שני הקרוב. ירושלים הסירה את האיום לאחר שמנהלת ליגת העל דחתה את משחקה במסגרת המחזור השביעי בליגה מול הפועל חולון, שתוכנן ליום רביעי, למועד אחר.

המועד של משחק הגביע נקבע רק ביום ראשון שעבר לאחר ניצחונה של ירושלים על הפועל תל אביב בשמינית הגמר, בעוד המועד של משחק הליגה נקבע לפני מספר שבועות. על פי ההסכמות במנהלת, לא ניתן לחייב קבוצות להופיע למשחקים בפער של 48 שעות. המנהלת נענתה לדרישת האיגוד לקיים את משחק הגביע ביום שני ולא ביום ראשון, למרות שעדיין לא מצאה מועד חלופי לקיום משחק הליגה.

"לאחר פניות מאיגוד הכדורסל, הפועל ירושלים ומכבי תל-אביב, החליטה מנהלת הליגה להתגייס לטובת פתרון המשבר", מסרו מהמנהלת, "זאת למרות שהמנהלת לא היתה צד בעניין והפתרון לא היה קל להשגה ויגרום לשינויים בלוח המשחקים. המנהלת השקיעה שעות רבות בחיפוש אחר פתרונות למשבר, אך בעקבות העובדה שחמש קבוצות מהליגה משחקות באירופה (ארבע מתוכן משחקות פעמיים בשבוע, עד אמצע חודש מארס), יחד עם ריבוי משחקי היורוליג, חלון הנבחרת ואילוצי אולמות רבים, לא נמצא פתרון אידיאלי". במנהלת הליגה מתכוונים לקבוע פגישה עם איגוד הכדורסל על מנת למנוע הישנות של מקרים כאלה בעתיד.

יו"ר חדשה למנהלת ליגת העל לנשים

הילה קניסטר בר דוד נכנסה היום רשמית לתפקידה כיו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל. קניסטר בר דוד תחליף בתפקידה, אותו תמלא בהתנדבות, את רו"ח איריס שטרק שסיימה את תפקידה אחרי 7 שנים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ