מאמן זמני: עוזרו של אריאל בית הלחמי ידריך את הפועל תל אביב בדרבי

ברק לדרר ששימש כעוזר של חמישה מאמנים במועדון יאמן את האדומים בדרבי מול מכבי תל אביב ביום ראשון. הנהלת הפועל תל אביב נפגשה עם שרון דרוקר אולם קיימים פערים בין הצדדים ונבדקת גם האופציה של מאמן זר

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לטאביוס וויליאמס בדרבי התל אביבי הקודם. ברק לדרר יעמוד על הקווים בדרבי הקרוב
לטאביוס וויליאמס בדרבי התל אביבי הקודם. ברק לדרר יעמוד על הקווים בדרבי הקרובצילום: ניר קידר

עוזר מאמן הפועל תל אביב ברק לדרר ידריך את הקבוצה בדרבי ביום ראשון מול מכבי תל אביב. הקבוצה עדיין מחפשת מאמן שיחליף את אריאל בית הלחמי שפוטר במוצאי שבת האחרונה.

בתחילת השבוע נפגשו ראשי המועדון עם שרון דרוקר אולם לא הגיעו איתו להבנות. בין הצדדים קיים פער לגבי משך החוזה וכן אין הסכמה מול הפועל חולון לגבי מימוש חוזהו של המאמן. בשלב הזה בוחנת הקבוצה מאמנים זרים, בשבוע האחרון היא בדקה ובחנה מועמדים רבים ממדינות שונות בהן יוון, איטליה, טורקיה, קרואטיה, סלובניה, גרמניה ורוסיה. חלק מהמאמנים ותיקים והישגיים וחלק צעירים יחסית ובתחילת דרכם. עם חלק מהמאמנים התקיימו שיחות שלא הבשילו.

הפועל טרם הגיעה להחלטה לגבי זהות המאמן. גם אם היא תחתים בסוף השבוע מאמן, ככל הנראה הוא יישב על הספסל בדרבי וייחל את עבודתו למחרת. לדרר בן ה-34 הוא חלק מהצות המקצועי של הפועל זו העונה החמישית. הוא עבד תחת שרון אברהמי, רמי הדר, רועי חגאי, דני פרנקו ובית הלחמי. לדרר משמש גם כעוזר מאמן של ברק דמציאן בנבחרת הקאדטים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ