ליגת העל לנשים: אליצור רמלה דורשת לבטל את האליפות של מכבי רמת גן

במכתב ששיגרה למינהלת מוחה הקבוצה על הכתרת האלופה עם ההחלטה על סיום העונה, ואף מאיימת כי תפנה לערכאות משפטיות

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ירדן דנן (משמאל) מאליצור רמלה מול שי דורון ממכבי אשדוד. שני הנציגים של הקבוצות התנגדו להכתרת אלופה בישיבת המינהלת
ירדן דנן (משמאל) מאליצור רמלה מול שי דורון ממכבי אשדוד. שני הנציגים של הקבוצות התנגדו להכתרת אלופה בישיבת המינהלתצילום: עודד קרני / באדיבו

אליצור רמלה שלחה הערב (שבת), באמצעות בא כוחה דימיטרי שאהין, מכתב ליו"ר מינהלת ליגת העל לנשים הילה קניסטר בר-דוד בו היא מוחה על ההחלטה מיום ראשון שעבר להעניק את תואר האליפות למכבי רמת גן, זאת עקב העובדה שסיימה את הליגה הסדירה כשהיא במקום הראשון, טרם פתיחת הפלייאוף.

לטענת רמלה, בפגישה שהתקיימה הוחלט כי הליגה תופסק אולם לא התקבלה שום החלטה בעניין הכתרת האלופה. "מרשתי נדהמה לגלות באתרי הספורט כתבות לפיהן הוחלט על הכתרת מכבי עירוני רמת גן כאלופת המדינה", כתב שאהין. "וכן הופתעה לגלות שבפרוטוקול הוחלט להכתירה לאלופה דבר שאינו נכון בלשון המעטה".

מנהל הקבוצה ניסים רון, שנכח בפגישה, טען כי לא הוחלט דבר בעניין הכתרת האלופה, במיוחד לאור התנגדותו והתנגדות נציגת מכבי אשדוד. ברמלה טוענים כי את ההחלטה לקבוע מי האלופה אמור לקבל איגוד הכדורסל ולא המינהלת. לטענתם, הפער בין רמת גן לרמלה, שדורגה במקום השלישי, היה נקודה אחת, ולפי ההיסטוריה של הענף, משחקי הפלייאוף היו יכולים להוביל למהפך. רמלה דורשת מהמינהלת לבטל את תואר האליפות שהוענק לרמת גן, ואם לא תעשה כן תפנה לערכאות משפטיות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ