בגלל הקורונה: איגוד הכדורסל יקיים מחר בחירות מקוונות

ההצבעה תיערך באופן דיגיטלי בין 500 בעלי זכות הצבעה באיגוד הכדורסל. אם לא תהיה הפתעה, צפוי עמירם הלוי להמשיך לקדנציה נוספת

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עמירם הלוי. צפוי להמשיך לקדנציה נוספת
עמירם הלוי. צפוי להמשיך לקדנציה נוספתצילום: שרון בוקוב

איגוד הכדורסל יקיים מחר (שלישי) בחירות להנהלת האיגוד באופן דיגיטלי. האיגוד מקיים מדי ארבע שנים בחירות, לפני כשנה הוחלט שהפעם הן יהיו בסוף מארס 2020. לפני 15 יום, בטרם היה סגר במדינה נקבע המועד למחר. כעת לאור האיסור על התקהלות של יותר מעשרה אנשים במקום אחד, נעזר האיגוד באמצעים טכנולוגיים כדי לקיים בחירות מקוונות לראשונה בגוף ספורט בישראל מבלי שאף אחד מבעלי זכות ההצבעה ייאלץ להגיע לאיגוד.

 כל אחד מבעלי זכות ההצבעה בכ-500 הקבוצות הבוגרות במדינת ישראל, נשים וגברים, יקבל לינק וקוד להצבעה ויוכל להצביע לאחת משתי הרשימות שהוגשו ואושרו בוועדת המנדטים 'הפועל' ו'מכבי' ואפשרות להימנע ע"י פתק לבן. בסיום ההצבעה יספרו הקולות, גם זאת באופן דיגיטלי ויועברו לוועדת הקלפי שתערוך פרוטוקול דיגיטלי שישלח במייל ליו"ר האסיפה הכללית השופט בדימוס עודד מודריק והוא יכריז על הנהלת האיגוד החדשה, גם זאת באופן דיגיטלי.
עם סיום המשבר, תתכנס ההנהלה החדשה, תבחר את יו"ר ההנהלה, בעלי התפקידים ואת ראשי הועדות השונות באיגוד. אם לא תהיה הפתעה גדולה, ראש סיעת הפועל עמירם הלוי שמכהן כיו"ר האיגוד מאז ה-30 במאי 2014 ימשיך לקדנציה נוספת.

מהאיגוד נמסר: "אנחנו שמחים שבעזרת חברת איניגו נוכל לקיים את הבחירות שלנו כמתוכנן ולהרכיב הנהלה חדשה וחזקה שעם תום המשבר תחזיר את הכדורסל הישראלי לפעילות מלאה באופן המהיר ביותר לטובת עשרות אלפי הילדות, הילדים והבוגרים שצמאים כל כך לחזור למגרשים".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ