"שמו את הבריאות שלנו בעדיפות ראשונה": סקוטי ווילבקין מחמיא ליורוליג

הגארד של מכבי תל אביב התראיין לאתר היורוליג והחמיא להנהלת המפעל על ההחלטה לסיים את העונה. "אני נותן הרבה קרדיט ליורוליג שחשבו קודם עלינו ועל הבריאות שלנו", אמר ווילבקין

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סקוטי ווילבקין. החמיא להנהלת היורוליג
סקוטי ווילבקין. החמיא להנהלת היורוליגצילום: ניר קידר

עם ההחלטה על חזרת ליגת העל בכדורסל, סקוטי ווילבקין היה אחד השחקנים שהביעו ביקורת על ההחלטה. היום (חמישי) התראיין ווילבקין לאתר היורוליג והחמיא ולהנהלת המפעל על כך שהיא שמה את בריאות השחקנים בעדיפות העליונה והחליטה לסיים את העונה.

"זה מוכיח שהיורוליג שמה את הבטיחות ואת בריאות השחקנים בעדיפות הראשונה", אמר שחקן מכבי תל אביב, "אני חושב שזה אומר הרבה, זה בטח לא היתה החלטה שקל לקבל. אוהדים רבים רצו לראות את הכדורסל חוזר, אני נותן הרבה קרדיט ליורוליג שחשבו קודם כל עלינו". 

ווילבקין אמר שהוא מסכים עם ההחלטה למרות שהיא פגעה בעונה הטובה של מכבי במפעל. "זה טעם חמוץ מתוק כי ברור שרצינו לסיים את העונה אילו יכולנו. הוירוס סיים את הכל", אמר ווילבקין,  "מבחינה אנוכית, למכבי היתה עונה טובה מאוד, יותר מאשר בשנים האחרונות, אז ברור שכולנו רצינו את הצ'אנס להילחם על הגביע אבל בגלל הוראות הבריאות אני מסכים עם ההחלטה". 

הגארד של מכבי טען שצריך לקחת בחשבון גם את המצב הפיזי של שחקנים שלא היו במסגרת אימונים במשך זמן רב: "כשאני מדבר על בריאות השחקנים אני לא מתכוון רק לקורונה אלא גם למצב הפיזי של שחקנים של התאמנו תקופה ארוכה. זה יכול להיות בעייתי ומסוכן מאוד. זה היה קשוח, לא ידעתי כמה אני אתגעגע לכדורסל, אף פעם לא עבר כל כך הרבה זמן בלי שששיחקתי כדורסל. אני חושב שכולם מרגישים ככה, השחקנים והאהדים, אז העונה הבאה בטח תהיה מאוד מיוחדת". 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ