שחקן הפועל תל אביב הפר בידוד כדי לקנות נעליים וייקנס ב-30 אלף ש"ח

אחרי אזהרת מינהלת הכדורסל על כך שמועדון בו שחקן שייפר בידוד ייקנס, תועד ג'ורדן המילטון בחנות נעליים בתל אביב, בניגוד להוראות. המינהלת הטילה את הקנס על המועדון, שהחליט כי ייקנוס את השחקן בסכום הזה

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
המילטון (מימין). "יטופל בחומרה"
המילטון (מימין). "יטופל בחומרה"צילום: שרון בוקוב

מועדון הפועל תל אביב ספג קנס בגובה 30 אלף ש"ח ממינהלת הליגה אחרי שהשחקן ג'ורדן המילטון הפר בידוד. המילטון, שבחר לחזור לחידוש העונה, נצפה היום (שלישי) קונה נעליים בחנות בתל אביב.

"בעקבות התמונה המוכיחה כי השחקן ג'ורדן המילטון הפר את הוראות הבידוד", כתבו במינהלת למועדון, "אנו רואים בחומרה כל הפרה של נהלי בידוד ומשיתים קנס בסך 30 אלף ש"ח על קבוצת הפועל תל אביב. אנו מבקשים לחדד הנהלים לשחקנים".

על פי ההנחיות שהעבירה המינהלת ועל פי הוראות של משרד הבריאות, על כל שחקני הליגה נאסר לצאת מהבית אלא לצורך אימונים ומשחקים. ביום חמישי שעבר בילו שני שחקני מכבי תל אביב, אנג'לו קלויארו וסנדי כהן, בבר תל אביבי. בעקבות כך החליטה המינהלת כי מעתה כל שחקן שייפר את הבידוד ייקנס.

מהפועל תל אביב נמסר בתגובה: "קיבלנו לידנו את התמונות של ג'ורדן המילטון בחנות נעליים. למרות שלא מדובר בביקור במסיבה, מסעדה או במקום הומה אדם אחר, בכוונתנו לערוך בירור עם השחקן לגבי נסיבות המקרה ולטפל בכך בחומרה הראויה". בהמשך הודיע המועדון כי יקנוס את השחקן בגובה הקנס שהטילה המינהלת.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ