אריה ליבנת
אריה ליבנת

בראד גרינברג התאכזב מאוד מכך שמכבי אשדוד בחרה שלא להחזיר אותו להמשך העונה, אבל יו"ר הקבוצה ארמונד אסולין הסביר היום במסיבת עיתונאים כי ההחלטה נבעה דווקא מתוך התחשבות במאמן. "בראד מאמן אותנו כבר שלוש שנים, הוא עשה קסמים עם תקציבים קטנים, אבל הוא כבר בן 67 (66, א.ל.) ונמצא בקבוצת סיכון לא קטנה. כמובן שהיינו מרוויחים אם הוא היה בא, אבל אנחנו דואגים לו וחשבנו שלא שווה לסכן אותו בשביל חודשיים".

מי שמונה במקומו לראשונה למאמן ראשי הוא עמית תמיר. "למדתי הרבה מבראד בתקופה שהייתי עוזר שלו", אמר תמיר, "זה אתגר גדול עבורי לנסות להשאיר את הקבוצה בליגה. אני רוצה קבוצה לוחמת שתיפול על הרצפה". על הסגל החדש שבנתה אשדוד אמר היו"ר אסולין: "זה לא סוד שהיינו נגד החזרת הליגה. חשבנו שבתנאים שנוצרו אין לכך לא הצדקה ספורטיבית ולא הצדקה כלכלית, אבל ברגע שהתקבלה החלטה, יישרנו איתה קו והקמנו את הקבוצה שיכולנו".

לפול סטול לקח כמעט שבועיים כדי לקבל החלטה לחזור. "הגעתי לפה בדצמבר למען מטרה מסויימת וברגע שהתאפשר לחזור, חשבתי שצריך להמשיך לנסות את המטרה הזו", אמר סטול, "אנחנו נמצאים הרחק מאחור במאבק נגד הירידה, אבל זו עונה חדשה, סגלים חדשים ותמיד יכולות להיות פציעות. מי שמכיר אותי יודע שאני תמיד מאמין. למה שאנחנו לא נהיה הקבוצה שתעשה את הקפיצה?"

על תנאי הבידוד אמר סטול: "זה נושא רגיש - מצד אחד זה מאוד לא קל, אבל אני לא אהיה מאלו שיתלוננו על החוקים שקבעה הליגה והמדינה. אנחנו צריכים להודות לכך שהליגה הישראלית היא אחת היחידות שחזרה לשחק. לרוב הליגות נשאר בעיקר לצפות בנו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ