"לא שם כסף כדי שמישהו אחר ינהל": ידידיה רפפורט עוזב את הפועל תל אביב

הבעלים שמחזיק ב-49% ממניות מועדון האוהדים החליט לעזוב אחרי שבמועדון החליטו לבצע שינויים ניהוליים. "אני מאמין בדרכי וחושב שאני צריך להיות בפרונט ואם לא, אז הולך הביתה", אמר רפפורט

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ידידיה רפפורט (במרכז) עם יוני לרנר ורמי כהן
ידידיה רפפורט (במרכז) עם יוני לרנר ורמי כהןצילום: דודו בכר

שמונה שנים אחרי שהצטרף לפרוייקט האוהדים החדש של הפועל תל אביב, ידידיה רפפורט שמחזיק ב-49% מהמניות של המועדון הודיע הערב (ראשון) שהוא עוזב. העזיבה הגיעה בעקבות מחלוקות על המבנה הניהולי במועדון וחלוקת התפקידים. 

"הוצעו לי כל מיני פשרות, לא הסכמתי", אמר רפפורט ל"ספורט הארץ", "אני מאמין בדרכי וחושב שאני צריך להיות בפרונט ואם לא, אז הולך הביתה. הדבר המרכזי אצלי - אני נותן, אני לא מקבל. הפרנסה שלי לא באה מהפועל ת"א. חד משמעית אני הלכתי, חד משמעית לא הוליכו אותי. אני לא שם כסף כדי שמישהו אחר ינהל, אני עוזב".

הפועל תל אביב החליטה לבצע שינויים ארגוניים במועדון במסגרתם הניהול היומיומי של הקבוצה יתבצע על ידי אנשי מקצוע בתחומים הרלוונטיים. הועד המנהל והשותפים לזכויות הניהול יפעלו כדירקטוריון המתווה דרך בלבד. לפי השינויים רפפורט היה אמור להפסיק לקחת חלק פעיל בניהול השוטף אבל  להמשיך להיות אחד השותפים בזכויות הניהול ויכהן כחבר בדירקטוריון. רמי כהן ימשיך בתפקידו כיו"ר ויהיה מופקד על הפעילות השוטפת וההוצאה לפועל כל תכניות הדירקטוריון. עידן פלדה יהיה אחראי על הצד המקצועי. רפפורט לא הסכים לקבל את השינוי ולכן החליט להפסיק לתמוך בקבוצה. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ