אימפריה בסכנה: האם קבוצת הנשים של רמת השרון תיסגר?

בשל קשיים כלכליים וחילוקי דעות לגבי ההתנהלות של מחזיקת הזכויות החדשה, מייסדות הקבוצה שוקלות לסגור אותה. "בשל הקיצוץ המסיבי בתקציב, הקבוצה שוקלת את צעדיה", נכתב בהודעה מטעמה

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אורנה אוסטפלד. הקבוצה חזרה לידיה, בניגוד לתוכניות
אריה ליבנת
אריה ליבנת

אחרי 30 שנה בליגת העל, קבוצת הנשים של רמת השרון בסכנת סגירה. לפני קרוב לחודשיים העבירו ראשי הקבוצה רחל אוסטרוביץ' ואורנה אוסטפלד את זכויות הניהול לדליה בושינסקי למשך ארבע שנים. בושינסקי החלה לעבוד, היא מינתה את נמרוד מיטל למאמן, יעל אהרונוב שפרשה ממשחק מונתה למנהלת הקבוצה. רמת השרון החתימה שלוש שחקניות - נופר שלום, דניאל קארש ואבוני סמיונוביץ'.

אולם אוסטרוביץ' ואוסטפלד לא היו מרוצות מההתנהלות של בושינסקי דבר שגרם לאחרונה להודיע אתמול על עזיבה. "דליה בושינסקי שקיבלה מאורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ' את זכויות הניהול ב.ל.כ.ן רמת השרון החליטה שלא לקחת את הקבוצה. זאת לאור חילוקי דעות בין הצדדים באשר להתנהלות עד כה", נכתב בהודעה לתקשורת.  

"לצערי זה לא הסתייע", אמרה בושינסקי בתגובה, "אני מבקשת שלא לפרט משום כבודן של הבריות ומשום ההערכה העצומה שלי כלפי המפעל החשוב של ל.כ.ן רמת השרון". הקבוצה חזרה כרגע לאוסטרוביץ' ואוסטפלד זאת בניגוד למה שתכננו. הקבוצה סובלת ממחסור במשאבים עלולה שלא להופיע לעונה הקרובה. "בשל הקיצוץ המסיבי בתקציב העירוני לקבוצה והן בתקציב העונה שהסתיימה והן בתקציב לעונה הקרובה החליטו אוסטפלד ואוסטרוביץ' לשקול את צעדיהן", נכתב בהמשך ההודעה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ