דיסניוורלד באמריקה, כפר המכביה בישראל: במינהלת מתכננים בועת כדורסל

מינהלת הליגה העבירה בקשה ממשרדי הספורט והבריאות לאפשר לה לשכן את כל שחקני ליגת העל בכפר המכביה כדי שיוכלו להתאמן. "הכוונה היא לשמור על הקבוצות מוכנות עד כמה שניתן כדי שנוכל לחזור במהרה לפעילות מלאה", אמר שמואל פרנקל יו"ר המינהלת

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הפועל חיפה מול הפועל באר שבע בגביע ווינר. הקבוצות ייכנסו לבועה?
אריה ליבנת
אריה ליבנת

יו"ר המנהלת שמואל פרנקל פנה לשר הספורט חילי טרופר ולשר הבריאות יולי אדלשטיין בבקשה לאפשר לכל 13 קבוצות הכדורסל בליגת העל להתגורר בתקופת הסגר בשבועיים הקרובים במלון כפר המכביה ברמת גן. הרעיון של המינהלת הוא ליצור "בועה" דומה לזו שיש באורלנדו ב-NBA. הקבוצות יערכו את האימונים שלהן באולם הקטן בכפר המכביה, ששימש בעבר הרחוק כאולמה הביתי של מכבי רמת גן, ובאולם זיסמן שנמצא מרחק הליכה/נסיעה קרובה.

"כולנו תקווה שהסגר הקרוב יעזור למצב התחלואה בארץ ומקבלים בהבנה את החלטת הממשלה", אמר פרנקל, "אנו נמצאים כל העת בקשר ישיר עם משרד הספורט ומשרד הבריאות על מנת לאפשר לקבוצות הליגה להמשיך ולהתאמן בצורה עקבית ומסודרת ככל הניתן, כמובן תחת הנחיות ברורות ושמירה הדוקה על הכללים. במקביל, עובדים גם על תוכנית ברורה לשחקני הקבוצות במידה ויצטרכו להתאמן באופן עצמאי, כשהכוונה היא לשמור על הקבוצות מוכנות עד כמה שניתן כדי שנוכל לחזור במהרה לפעילות מלאה, עם סיום הסגר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ