הנציג הרביעי ב-NBA? ים מדר החליט באופן סופי להירשם לדראפט

לצדו של דני אבדיה, גם ים מדר יעמוד לבחירת קבוצות ה-NBA בדראפט הקרוב. על פי ערוץ הספורט, הרכז של הפועל תל אביב לא משך את שמו מרשימת המועמדים הסופית לדראפט. אם לא יקבל חוזה מובטח, הפועל עשויה למנוע ממנו לעבור לארצות הברית

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ים מדר במדי הפועל תל אביב. האם הפועל תמנע ממנו לעבור?
ספורט הארץ

ים מדר החליט שלא למשוך את שמו מרשימת המועמדים הסופית לדראפט ה-NBA לקראת הדד-ליין הבוקר, ויעמוד לבחירת הקבוצות. על פי ערוץ הספורט, מדר התלבט האם להירשם השנה - כשהדראפט נחשב חלש יחסית והוא עדיין בן 19 - או בשנה הבאה - כשיהיה שחקן בשל יותר אבל בדראפט בשל יותר. לבסוף, החליט לגשת השנה, לדראפט שייערך ב-18 בנובמבר.

אם מדר יקבל חוזה מובטח ב-NBA - דרך בחירה בסיבוב הראשון - ויצטרף למחנה הקיץ של הקבוצה שתבחר בו. הדבר אמור להניב גם רווח כלכלי נאה להפועל תל אביב, כי הקבוצה שתבחר בו מחויבת לשלם פיצוי בסך 750 אלף דולר למועדון האם. אם לא יקבל חוזה מובטח, ייתכן שקבוצתו תמנע ממנו לצאת לארצות הברית למחנות הקיץ וליגת הקיץ של הקבוצות המעוניינות בו - שכן מעבר לחור המקצועי העצום שתותיר עזיבתו של הרכז המוביל ולמעשה היחיד בסגל, זה גם יותיר אותה עם בור כלכלי וחוסר יכולת להחתים לו מחליף. 

מדר לא צפוי להיבחר בסיבוב הראשון, אך יש מספר קבוצות שמתעניינות בו ונמצאות בקשר עם נציגיו. מי שכן אמור להיבחר בסיבוב הראשון וכנראה כבר בחמישייה הראשונה הוא חברו לנבחרת, דני אבדיה, שנמצא על הכוונת של מספר קבוצות ואפילו נפגש עם מאמן גולדן סטייט, סטיב קר, שעשוי לבחור בו כבר בבחירה השנייה בדראפט. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ