נשים: לא משחקים? לפחות מדברים

היום שוב ייפגשו נציגי איגוד הכדורסל והשחקניות בניסיון להציל את העונה, לאחר שאתמול לא הושגה התקדמות: "זו מלחמה של ראש בראש"

מעין אפרת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעין אפרת

למרות ההודעה על ביטול העונה בליגת העל לנשים, אתמול שוב נפגשו נציגי איגוד הכדורסל והשחקניות בניסיון להגיע לפשרה. זאת, בחסות ההסתדרות והממונה על יחסי העבודה במשק במשרד התמ"ת, שלמה יצחקי.

לעמוד הפייסבוק של ספורט הארץ

במהלך הפגישה, שארכה שעות ארוכות, הוצע למנות את יצחקי כבורר שיבחן את החומר ויכריע בסוגיה, אך גם בנושא זה לא הושגה הסכמה. המחלוקת העיקרית היא סביב החלת החוק הרוסי כבר העונה, לצד העלאת מספר הזרות. התקרבות הושגה בכל הנוגע למתווה לשלוש השנים הבאות.

דברי הצדדים בתום הפגישה סיפרו הכל על האווירה. "זו מלחמה של ראש בראש", אמרה ליעד סואץ-קרני, "האיגוד לא מוכן להתפשר בגלל פרינציפ, כי ככה החליטו. אנחנו מותשות, בחיים לא עברתי דבר כזה. המגשר מסכים אתי ואמר שמעולם לא נתקל בגישה כזו".

מנגד, יצא איגוד הכדורסל בהתקפה חריפה על השחקניות. לטענתו, נציגיו הסכימו לרוב הסעיפים שהציע יצחקי. בהודעת האיגוד נטען: "סרובן של השחקניות להגיע להסדר ארוך טווח כלשהו מוכיח התנהלות בחוסר תום לב, הטעיית הציבור וחמור מכך, הטעיית ציבור השחקניות. תוך כדי משא ומתן, השחקניות יצאו מהחדר, הלכו להתראיין בתקשורת וסרבו לחזור לשולחן המשא ומתן. נציגי האיגוד הציעו שהמשא ומתן יימשך עד שייצא עשן לבן, אולם השחקניות עמדו בסרובן ופוצצו אותו". ארגון השחקנים הכחיש את הדברים.

חרף הרגשות הקשים, היום שוב ייפגשו הצדדים בניסיון להציל את העונה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ