אריה ליבנת
אריה ליבנת

ביום חמישי האחרון הודיעה מכבי ת"א על החתמתו של ג'רמי פארגו לשנתיים, אולם כעת מתברר כי האמריקאי עדיין שחקן של צסק"א מוסקווה, וייתכן שאף נמצא בתוכניות שלה לעונה הקרובה.

פארגו, שהגיע עם מכבי לגמר היורוליג ב-2011, ויתר בקיץ שעבר על האופציה לחזור למכבי וחתם לשתי עונות בצסק"א תמורת שני מיליון דולר לעונה. עקב חוסר השתלבותו בקבוצה (5 נקודות ו-1.4 אסיסטים) החליטו שני הצדדים להיפרד הקיץ, ופארגו חתם בשורות אלופת אירופה תמורת שני מיליון דולר לשנתיים - כמחצית משכרו ברוסיה. במקביל, ניהל השחקן מו"מ עם צסק"א לגבי הפיצוי שיקבל על התרת חוזהו.

פארגו. יש מגרשים בהם שמעון מזרחי לא מפסידצילום: ניר קידר

עתה מסתבר שמכבי ת"א מיהרה לצאת בהודעה לתקשורת על צירופו של פארגו, לפני שזה שוחרר מצסק"א. בעקבות פנייה של אלופת ה-VTB, פירסמה היום מכבי הודעה באתר הרשמי שלה בשפה האנגלית בלבד: "מכבי תל אביב לא חתמה באופן רשמי עם ג'רמי פארגו. אנו מתנצלים על ההודעה שנמסרה בטרם עת בשבוע זה. להבנתנו, השחקן ממשיך בדיונים עם קבוצתו הנוכחית צסק"א מוסקווה. עדכון בעתיד הקרוב".

עדכון (13:30): בשעות הבוקר הודיעה צסק"א מוסקווה בחשבון הטוויטר שלה כי העסקה להעברתו הרשמית של פארגו סוכמה בין השחקן לבין שני המועדונים:

נטליה פוראבה, סגנית נשיא צסק"א מוסקווה, מיהרה לפרסם תגובה באתר הרשמי של המועדון הרוסי, בה תקפה את הצהובים: "אנחנו רואים בתהנהגות הזו, המקדימה את קצב האירועים האמיתי, כהתנהגות בלתי ספורטיבית. המצב עם מכבי תל אביב, שהודיעה על ההחתמה של פארגו לפני שסיכמנו עמו את כל התנאים, מהווה דוגמה מושלמת לכך. המועדון מתל אביב חייב לפרסם התנצלות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ