ישראל הושפלה מול אוקראינה, והפסידה 88-64 במשחק האחרון ביורובאסקט בת"א

הספסל הישראלי אובד עצות, הערב (רביעי) בתבוסה לאוקראינה
הספסל הישראלי אובד עצות, הערב (רביעי) בתבוסה לאוקראינהצילום: ניר קידר
עדכונים

רבע 4 (88-64)

אוחיון קולע את הסל הראשון של הרבע הזה, וההפרש עומד על בדיוק 30 נקודות. אוקראינה ממשיכה לקלוע בקלילות וההפרש עומד כבר על 34, כשישראל עדיין תקועה בהתקפה. האוקראינים לא מרחמים, ועוד אליי-אופ מעלה את ההפרש ל-38. ריצה קטנה של הנבחרת מורידה את ההפרש ל-30, "בלבד". האוקראינים, בהרכב משני, הורידו רגל מהגז, אבל זה לא מרכך את התבוסה של ישראל.

אליהו וכדיר, הערבצילום: ניר קידר

רבע 3 (71-39)

מחצית שניה ביד אליהו מתחילה בסל קל של כדיר, ומיד לאחר מכן בעוד סל של אליהו. ההפרש יורד ל-14. בהגנה, גם כשיראל שומרת באופן סביר, היא לא מצליחה לקחת ריבאונדים בהגנה, והאוקראינים מנצלים את זה כדי להגדיל שוב את ההפרש. ישראל מנסה לצמק את ההפרש בעזרת שלשות אבל הן לא נכנסות, לא לכספי ולא לבר טימור. בצד השני האוקראינים שוב קולים בקלות ומחזירים את ההפרש ל-21. גם כשיראל רצה קדימה מקל מחטיא, ועוד שלשה בצד השני רק מגדילה את ההפרש. עוד החטאה ישראלית מובילה להתקפה אוקראינית, שמסתיימת בריבאונד התקפה וסל. זה כבר 29 הפרש. האוקראינים רצים קדימה מול האין-הגנה של ישראל, וזה כבר 33 הפרש.

רבע 2 (46-28)

ישראל פותחת את הרבע הזה רע, ואוקראינה כבר ביתרון 9. זלמנסון מצליח לצמק ל-7 הפרש, אבל הנבחרת נראית תקועה והשחקנים הולכים עם הראש בקיר. מתפרצת של אוקראינה מחזירה את היתרון ל-9 ואדלשטיין לוקח פסק זמן. גם אחריו, לישראל אין הגנה וגם לא ממש התקפה, וההפרש כבר דו ספרתי. עוד שתי חדירות קלות במיוחד של האוקראינים, והם כבר ב-15 הפרש. ישראל רק עם שתי נקודות ברבע הזה, אחרי 4 וחצי דקות. נבחרת ישראל בהתפרקות טוטאלית - 21 הפרש לאוקראינה. הקהל שורק בוז לנבחרת. אליהו קולע סל ראשון מאז תחילת הרבע, ההפרש עדיין 21. שלשה של פניני ועוד סל של אליהו עוצרים קצת את הריצה של האוקראינים ברבע הזה, ישראל עדיין רק עם 25 נקודות. המחצית הגרועה הזו של ישראל מסתיימת בשתי זריקות מהקו של גל מקל. הוא קולע רק אחת, התוצאה: ישראל בפיגור 46-28.

רבע 1 (19-16)

המשחק האחרון של היורובאסקט בישראל מתחיל עם שלשה של כספי. הנבחרת, בהרכב שכולל את כדיר וטימור, פותחת את המשחק ב-2-5. הנבחרת אמנם לא שומרת טוב וסופגת בקלות, אבל משחק יפה בהתקפה, כשטימור מסיים אליי-אופ ואליהו מספק דאנק בהתקפת מעבר. ישראל מגיעה כבר ל-16 נקודות, אבל אוקראינה נשארת צמודה ובפיגור 3 בלבד, 2 וחצי דקות לסוף הרבע. איבוד של דוסון מוביל למתפרצת אוקראינית שמורידה את ההפרש לנקודה, ועוד התקפת מעבר מעלה אותם כבר ליתרון. עד סוף הרבע, זה כבר צומח ל-16-19 עבור האוקראינים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ