עדכונים

פייר ג'קסון, איש המאני טיים של מכבי תל אביב, פותח את הרבע הרביעי בשלשה. רייס ממשיך לסחוט עבירות ומחטיא שתי זריקת עונשין אחרי 10 מדויקות. הלחץ והעייפות מתחילים לדבר. טיוס מקבל לדאנק מג'קסון ושמיר ממהר לעצור את זה בפסק זמן.

דשון תומאס עובד על פניניצילום: ניר קידר

אלכסנדר עוצר ריצת 3-15 של מכבי תל אביב, אבל ג'קסון בא אל 10 הדקות האחרונות ועונה בשתיים משלו. 7:45 לסיום המשחק, רייס עדיין לא ראה ספסל, האם זה כבר מאוחר מדי למנוחה? ג'קסון עושה עבירה רביעית והולוואיי מוריד מהקו את הפיגור לנקודה. 15 להולוואיי עד כה.

אחוזי הקליעה יורדים והעייפות מתחילה לדבר. טיוס עושה שתיים ועוד אחת מהקו (13 נקודות), אך טיישון תומאס עונה בסל ועבירה משלו. הוא מחטיא את העונשין וחולון במינוס שתיים. 3:30 לסיום המשחק, רייס עד אדי דלק, קובר שלשה עם הלוח ומעלה את חולון ליתרון נקודה.

סדרת החטאות של מכבי תל אביב אבל חולון לא לוקחת את הריבאונד והשעון עוצר על 26.9 שניות לסיום, נקודה לחולון. רייס מוריד את השעון עד לשניות האחרונות וקולע שתיים 1.6 לסיום. איזו דרמה! ספאחיה לוקח פסק זמן. ג'קסון הוציא לרול שמחטיא וחולון לוקחת גביע!

טו הולואווי פותח את המחצית השנייה כמו את המשחק עצמו - שלשה, רייס ממשיך בשלשה משלו ובשתיים מהעונשין ולפתע חולון שוב ביתרון חמש. מכבי עונה בשלשה ובסל ועבירה של טיוס - 50-50, פחות משבע דקות לסיום הרבע. פייר ג'קסון עם שלוש עבירות. רול שהיה מצוין במחצית הראשונה חוזר במקום קיין.

פייר ג'קסון, הערבצילום: ניר קידר

בהיכל הולך ומתפתח קרב אדירים. גיא פניני עם 100% מהשדה תופר עוד שלשה, יש לו 14 עד כה. רייס, שלא ירד מהמגרש עד כה, לא מפסיק לייצר מגע עם שחקני מכבי וסוחט עוד ועוד עבירות כשהוא בא בתנועה. רייס עם 17 נקודות וחולון בפלוס חמש. חולון עם 19-19 מהעונשין.

השעון מתקתק אל פחות משלוש דקות לסיום הרבע. שתיים של רול, סטופ בהגנה על פניני וארבע נקודות של קול (12 עד כה) ומכבי שוב במינוס אחת. קולמן עם שלשה נותן לחולון שוב אוויר. פניני ואלכסנדר כבר בחוב חמצן. הרבע מסתיים בשוויון - אין טוב מזה.

מכבי תל אביב פותחת את הרבע השני עם הגנה האגרסיבית יותר. פייר ג'קסון מוריד את פיגור הצהובים לנקודה, 7:48 לסיום המחצית. שתי התקפות לאחר מכן ושלשה שלו מעלה את מכבי ליתרון ראשון במשחק.

רייס לוקח כמעט כל מהלך לסל ומשיב את היתרון לחולון. הטראש טוק בינו לבין שחקני מכבי תל אביב נמשך כל הזמן, ושש דקות לסיום המחצית העסק מתחמם בינו לבין ג'ייק כהן. רייס ג'וניור עם 10 נקודות עד כה. רול בשלשה מחזיר את היתרון למכבי וקול בעוד סל מפסיק את הנדנדה ומעלה את מכבי לשלוש הפרש. דן שמיר מזעיק פסק זמן. 33-36, 5:15 לסיום המחצית.

רייס מול טיוסצילום: ניר קידר

אסיסט נפלא של הולוואיי לתומאס מחזיר את חולון ליתרון, אך דיברתולומאו עונה בלייאפ נפלא. המשחק מתנהל בקצב מהיר מאוד והכי שקול שיש, גמר כמו שגמר צריך להיות. 1:05 לסיום המחצית, הולוואיי יורד לחדר ההלבשה מדדה. טיוס עושה שתיים, אלכסנדר משיב שתיים והוואלס הצמוד נמשך עד לבאזר. יופי של משחק.

טו הולוואיי בודק את הידית כבר בשתי ההתקפות הראשונות ומסתבר שהיא מאופסת. שתי שלשות ו-0-6 מהיר לחולון. קצב מהיר מאוד וההתקפות נעות מצד לצד כשחולון הולכות לרייס ומכבי מנסה ללכת אל הצבע. פניני מקבל אסיסט נפלא מרייס ותופר שלשה ועבירה חמש דקות בדיוק לסיום הרבע - 10-16 לחולון.

גיא פניני ורייס ג'וניור. תשע נקודות לישראלי ברבע הראשוןצילום: ניר קידר

7 מ-11 מהשדה לחולון וספאחיה מזעיק פסק זמן 4:30 לסיום הרבע כשהסגולים ביתרון שמונה. הצהובים חוזרים ממנו עם פוזשן טוב ושתי נקודות של דשון תומאס. מן העבר השני, פייר ג'קסון ספג עבירה שנייה.

פחות משתי דקות לסיום הרבע, חולון טובה יותר בעיקר התקפית. ספאחיה עצבני מאוד על ספסל הצהובים. רייס מושך אחריו תשומת לב רבה ופניני הוא הנהנה העיקרי עם סל ועבירה ותשע נקודות עד כה. דיברתולומאו בשני מהלכים יפים על תמיר בלאט ותל אביב מסיימת את הרבע במינוס שלוש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ