מעל בית הלחמי? הפועל תל אביב קידמה את מנהל מחלקת הנוער

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער יקשר בין הצוות המקצועי להנהלה וינהל את התוכנית המקצועית לטווח ארוך של המועדון. הקבוצה בחרה לא להגדיר את פלדה כמנהל מקצועי כדי לא לפגוע במעמדו של אריאל בית הלחמי

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אריאל בית הלחמי. הפועל לא רצתה לפגוע במעמדו
אריאל בית הלחמי. הפועל לא רצתה לפגוע במעמדוצילום: שרון בוקוב
אריה ליבנת
אריה ליבנת

מאמן הכדורסל עידן פלדה צורף היום (רביעי) לצוות הניהול השוטף של הפועל תל אביב. תפקידו הנוכחי יהיה לקשר בין ההנהלה לצוות האימון, להתוות תוכנית מקצועית ארוך טווח, לעקוב אחר שחקנים בארץ ובחו"ל וניהול הקשר בין קבוצת הנוער הבכירה לקבוצת הבוגרים. האדומים בחרו שלא להגדיר את פלדה כמנהל מקצועי גם כדי לא לפגוע במעמדו של המאמן הנוכחי אריאל בית הלחמי וגם לאור העובדה שלפני שלוש שנים המינוי של אפי בירנבוים לתפקיד זה כשל.

פלדה, בנו של אברהם פלדה, יו"ר הקבוצה בעבר, גדל במועדון אולם לא זכה לאמן בו עד היום. הוא שימש כעוזר מאמן בהפועל חולון ובאליצור אשקלון ואימן בקבוצות רבות בליגה הלאומית. בשנים האחרונות שימש פלדה כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער.

יושב ראש המועדון רמי כהן: "אנו עוסקים כל הזמן בחיפוש דרכים להשתפר ולתקן ליקויים. הגענו להחלטה שעל מנת להגיע למקומות שבהם אנו רוצים להיות, עלינו להשקיע יותר משאבים בכל הקשור לתכנון מקצועי ארוך טווח. עידן הוא חלק מהמערכת זה מספר שנים, ולאחר שביצע לשביעות רצוננו את התפקיד במחלקת הנוער, החלטנו באופן טבעי להיעזר בכישוריו גם עבור כלל המועדון. מאחל לו ולכולנו הרבה הצלחה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ