הפועל תל אביב תוקפת: "מאז המינוי במכבי, עדלי מרכוס לא מנכ"ל המינהלת מבחינתנו"

בעקבות מינויו של מרכוס למנכ"ל מכבי תל אביב, היריבה העירונית דרשה לסיים את תפקידו במינהלת הליגה. "לא ייתכן שבזמן שאנו מתנהלים מולו, האחרון ניהל מגעים עם קבוצה אחרת בליגה"

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עדלי מרכוס. יידרש לעזוב?
עדלי מרכוס. יידרש לעזוב?צילום: שרון בוקוב
אריה ליבנת
אריה ליבנת

הפועל תל אביב העבירה למינהלת ליגת העל דרישה לפיה עדלי מרכוס יסיים באופן מיידי את עבודתו כמנכ"ל זאת בעקבות מינויו לתפקיד מנכ"ל מכבי תל אביב.

בהודעה לתקשורת נכתב: "לא ייתכן, שבזמן שאנו מתנהלים מול המינהלת ומול עדלי, האחרון ניהל מגעים לקבלת תפקיד בקבוצה אחרת בליגה, ללא יידוע דירקטוריון המינהלת או העומד בראשה עד לימים האחרונים. יתרה מזו, איך מישהו מצפה שנמשיך לעבוד בחודשיים הקרובים מול מי שיהפוך בעוד רגע לדמות בכירה בקבוצה מתחרה בליגה? מינוי זה, והמשך עבודתו בחודשים הקרובים המינהלת, מהווה פגיעה קשה ובגידה באמון הקבוצות והקהל במינהלת". במועדון הוסיפו כי על מנת "לשקם את אמון הציבור במינהלת" יש להפסיק את עבודתו של מרכוס.

הפועל העבירה למינהלת הצהרה כי "החל מאתמול, עדלי מרכוס אינו משמש כמנכ''ל המנהלת מבחינתנו, והוא אינו רשאי לעסוק בענייניה של הפועל תל אביב. כמו כן, אנו מצפים שיוטלו על עדלי מרכוס מגבלות ברורות בכל הקשור לעבודה עתידית מול גופים מולם התנהל כמנכ''ל המינהלת, לדוגמה נותני חסות ושימוש במידע אליו נחשף בתפקיד ואנו בוחנים את כלל האפשרויות העומדות בפנינו בעניין זה כולל פניה לערכאות משפטיות".

נכון לעכשיו טרם ברור מתי מרכוס יסיים את עבודתו במינהלת. מכבי מעוניינת כי ייכנס לתפקידו מוקדם ככל האפשר, אולם המינהלת היא זו שרוצה שימשיך עוד תקופה כדי להסדיר עניינים ולהעביר את החומרים עליהם עבד לאנשים במינהלת. מרכוס החל להעביר חפיפה לסמנכ"ל שלומי פרי, שישמש כמ"מ מנכ"ל עד למינוי מנכ"ל חדש.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ