הליגה הגרמנית בכדורסל רוצה לסיים את העונה, 7 קבוצות יישארו בחוץ

10 מתוך 17 הקבוצות בליגה הגרמנית בכדורסל הביעו נכונות לסיים את העונה עד ה-30 ביולי, כשהקבוצות שלא מעוניינות לשחק לא יחויבו לעשות זאת. לתוצאות שהושגו עד שהופסקה העונה לא תהיה משמעות במתכונת החדשה

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
באיירן מינכן, ביורוליג נגד מכבי תל אביב. הליגה תוכרע עד ה-30 ביוני
באיירן מינכן, ביורוליג נגד מכבי תל אביב. הליגה תוכרע עד ה-30 ביוניצילום: ניר קידר
אריה ליבנת
אריה ליבנת

בעוד רוב ליגות הכדורסל האירופיות כבר סגרו את העונה, ואחרות - ביניהן הישראלית - נמצאות בהשעייה, הליגה הגרמנית היא הראשונה שהחליטה לחזור. העונה בגרמניה הופסקה אחרי 21 מחזורים, וכעת ראשי רוצים לחדש אותה בהקדם. הקאץ' - לתוצאות שהושגו עד כה העונה לא תהיינה שום משמעות. כמו במקרה של הבונדסליגה בכדורגל, גם כאן תלוי הדבר באישור הממשלה.

אתמול (שלישי) התקיימה ישיבת וידיאו בנוכחות נציגים של 17 קבוצות הליגה הראשונה. בישיבה כל קבוצה התבקשה להודיע אם היא רוצה לחזור או לא. שבע קבוצות החליטו לא לשחק, ועל כן סיימו את העונה ולא יחויבו לחזור. הקבוצות הן: לואידסבורג (דורגה שנייה), וורצבורג, המבורג, טלקום בון, ביירות', ווינשנפלס, וגיסן. עשר הקבוצות שהחליטו לשחק ישתתפו בטורניר שיתקיים בשלוש ערים, ככל הנראה: מינכן, פרנקפורט ובון.

הקבוצות יתחלקו לשני בתים, כשבכל בית יתקיימו עשרה מחזורים. לאחר מכן יתקיימו סדרות רבע גמר, חצי גמר וגמר פלייאוף. ב-4 במאי תקבע הנהלת הליגה את תוכנית ומועדי המשחקים, כשהמטרה היא לסיים את העונה עד ה-30 ביוני.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ