מכבי תל אביב ניצחה 77-90 את הפועל בדרבי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מכבי תל אביב מול הפועל תל אביב, הערב בדרייב-איןצילום: ניר קידר
עדכונים

רבע רביעי (29-20)

רוצ'סטי לוהט, שלשה שלו בפתיחת הרבע מעלה את מכבי ל-57-64. רוצ'סטי ממשיך בשלו. שוב הוא צולף מחוץ לקשת, וקובע 64-72, 7:31 דקות לסיום המשחק. רוצ'סטי, שוב הוא, צולף עוד שלשה, היתרון הצהוב עולה לתשע נקודות. מתי בהפועל יבינו לא להשאיר אותו פנוי? נשארו להם 5:30 דקות כדי לנסות ולהבין. 28 נקודות כבר יש לו הערב. הגנת הפועל שוב לא מסתדרת אעם ההגנה על  השלוש, הפעם זהו פניני שקובע 68-82, 3:06 דקות לסיום. נאור עונה מיד בצד השני, אך גם סמית' מצטרף לחגיגה עם סל משלו ששווה שלוש נקודות. 

רבע שלישי (15-20)

סימונס פותח את הרבע עם שלשה עבור הפועל, מוסיף מיד עוד אחת, וטבק מזעיק פסק זמן 1:40 דקות מפתיחת הרבע. יתרון שלוש בלבד לצהובים. מכבי חוזרת מפסק הזמן עם סל של פארמר מחצי מרחק אחרי שנשאר פנוי לגמרי. בכל פעם שמכבי בורחת קצת, הפעם הודות למש נקודות רצופות של רוצ'סטי, מגיע סימונס ומקרב אותה בחזרה. שלשה שלו קובעת 55-52, 5:05 דקות לסיום הרבע. 

רבע שני (23-18)

סמית' פותח את הרבע השני כמו שסיים את הקודם, עם עוד שלשה פנויה. רוצ'סטי עונה לסימונס עם עוד שלשה, אך הזר החדש של הפועל קולע עוד שתיים כדי לקבוע 29-23, 1:39 מפתיחת הרבע השני. סימונס משתלט על העניינים, ועם עוד ארבע נקודות, שהופכות את זה לשמונה רצופות שלו, מקרב את קבוצמתו מרחק שתי נקודות ממכבי, 29-27, 7:19 דקות לסיום המחצית הראשונה. רבע רע מאוד של הפועל, כששגב, במשחק טוב שלו, מעלה את מכבי ל-29-41, שלוש דקות לסיום המחצית. שלשה של נאור בתוך שתי הדקות האחרונות של הרבע היא סל השדה הראשון של הפועל ברבע. אלן קולע סל קל אחרי מתפרצת שבאה בעקבות החטאה של פארמר, וזה רק שש נקודות למכבי. הצהובים חוזרים עם חמש נקודות רצופות מפסק הזמן, והפועל שוב מוצאת את עצמה בפיגור דו ספרתי. אלן עוד מקזז את זה לתשע בלבד רגע לפני הבאזר. 

רבע ראשון (23-19)

רנדל מגיב לסל של וויליאמסון עם שלשה, אוחיון עושה את אותו הדבר אחרי ביקור מוצלח של לימונד בקו העונשין. הפועל לוקחת זריקות קשות, מכבי מנצלת זאת כדי לעלות ל-6-11, 6:42 דקות לסיום הרבע מסלים של אוחיון וסמית'. מכבי ממשיכה לצלוף מחוץ לקשת, הפעם זהו רוצ'סטי, שמגדיל את היתרון הצהוב לשמונה נקודות. אוחיון ירד לקבל טיפול רפואי בחדר ההלבשה אחרי שנפגע בברכו. פניני קולע עוד שלשה עבור הצהובים, שמעלה אותם ל-8-20, 3:53 דקות לסיום הרבע, ושולחת את אברהמי להזעיק פסק זמן. הפועל חוזרת מפסק הזמן עם שתי שלשות רצופות - של לימונד ובאטל - שמורידות את הפיגור לשש נקודות בלבד. מהלך של סל ועבירה מצד באטל מקזז עוד קצת את היתרון הצהוב, 20-17, 2:15 דקות לסיום הרבע. אוחיון חזר לפארקט וירד ממנו מיד, מצבו עדיין לא ברור.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ