עדכונים

רבע 4: 85-111 לבאיירן

פרפרוגלו ממשיך את הערב ההתקפי הטוב שלו ומוריד את ההפרש ל-12, אלא שג'רד קנינגהאם דואג לכך שירושלים לא תטפח תקוות שווא. עבירה טכנית של הספסל הירושלמי כבר מקפיצה את היתרון של המארחים ל-19. ארבע דקות וחצי לסיום, כשקבוצתו בפיגור 24 נקודות, מודי מאור - שהיה עצבני במשך כל הערב - הורחק מהמשחק. מיקי גורקה, בהופעת הבכורה שלו כעוזרו של מאור, מקבל את המושכות להמשך הגארבג'-טיים. באיירן עוצרת רק ב-111 נקודות.

רבע 3: 68-82 לבאיירן

הפועל ירושלים אמנם ממשיכה לספוג בהגנה, אבל לפחות היא מפגינה שיפור מסוים בהתקפה בפתיחת הרבע. תיקון של רוברטס מתחת לסל מקטין את היתרון של הגרמנים ל-12, לוקאס מקזז ל-10 וסל של דייסון (עם עבירה) במתפרצת מוריד ל-7 בלבד. הגרמנים עונים מהר, אלא שירושלים ממשיכה את המומנטום. שתי קליעות עונשין של לוקאס מקזזות לשש הפרש בלבד, לפני שפרפרוגלו מקטין לארבע במתפרצת. הגרמנים לא נלחצים, ומגיבים בריצת 0-11 תוך שתי דקות וחצי. אוסטין דיי מבצע עבירה חמישית, ובאיירן מובילה 68-82 בסיום הרבע.

רבע 2: 38-53 לבאיירן

מודי מאור מעלה את יותם הלפרין לצד יוגב אוחיון בפתיחת הרבע, אבל הגרמנים בשלהם: שני סלים מהירים מחזירים את היתרון שלהם ל-15. שתי נקודות של נדוביץ' ממחישות שוב את הקלות בה ניתן לחתוך את הגנת ירושלים. בצד השני, ההתקפה של ירושלים נתקעת פעם אחר פעם, כשלוקאס זורק ומחטיא פעמיים בסוף שעון ההתקפה. כאילו כדי להדגיש את ההבדלים, מצ'באן מוצא את צירבס להטבעה קלילה שמסיימת התקפה מצוינת של באיירן. אוסטין דיי ממשיך להסתבך בעבירות, וחוטף את הרביעית שלו דקה לסיום המחצית. שלשה של פרפרוגלו בשניות האחרונות קובעת 38-53 לגרמנים במחצית.

רבע 1: 19-30 לבאיירן

הפועל ירושלים פותחת בחמישייה עם קיילין לוקאס, ג'רום דייסון, סטרטוס פרפרוגלו, טרנס קינסי ואלן אומיץ'. פרפרוגלו צולף שלשה ראשונה, אלא שהגרמנים עונים בשתי שלשות מהירות. הגרמנים ממשיכים ללחוץ על ההגנה הירושלמית, שסופגת 12 נקודות תוך שלוש דקות וחצי. קינסי מקזז את הפיגור עם שלשה משלו, אבל האיבודים והעבירות ממשיכים לעלות לירושלים ביוקר. הגרמנים, מצדם, לא מרחמים: הם שולטים בריבאונד ההתקפה ומגדילים את היתרון. שלשות של פרפרוגלו ואוסטין דיי בשניות האחרונות מקטינות את הנזק, 19-30 בסיום הרבע.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ