פנרבחצ'ה ניצחה בקלות את מכבי תל אביב 73-87

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גודוריץ' מול רול, הערב. ניצחון קליל לטורקיםצילום: טוויטר | פנרבחצ'ה
עדכונים

רבע 4: 73-87 לפנרבחצ'ה

תל אביב פותחת את הרבע האחרון עם הרבה אנרגיות ואותן החטאות מהרבעים הקודמים. פנר ממשיכה להטביע, הפעם זהו תומפסון עם הדאנק.

דיברתולומאו קולע שלשה ומוריד ל-17. פנר מחזירה עם חדירה קלה מדי של נונלי.

הרבע הרביעי מסתמן כגארבג' טיים ארוך. 3:36 לסיומו קולע נוריס קול שתי נקודות, מוריד את ההפרש ל-12 ונותן איזושהי תקווה קלושה לתל אביב. סלוקאס קולע שתיים מהקו וחונק גם את התקווה הזו. החטאת ליי אפ של קיין לא עוזרת.

פראחוסקי לוקח ריבאונד מזריקת עונשין אך גודוריץ' מגיח משום מקום, חוטף לו וקולע שתיים קלות. דיברתולומאו מחטיא שלשה ופראחוסקי מתקן עם ריבאונד ושתיים, 1:21 לסיום.

זוסמן שנכנס כמחליף קולע שתיים, אבל מקבל שלשה על הראש מגודוריץ', שמוסיף גם טפיחה מנחמת על ראשו של הישראלי הצעיר. ספק אם תל אביב תמצא נחמה בטורקיה - אולי ביום חמישי מול פנאתינייקוס ביד אליהו.

רבע 3: 56-74 לפנרבחצ'ה

המחצית השנייה מתחילה עם חדירה של סלוקאס. זה כבר 11 הפרש לטורקים.

תומאס עושה עבירה על וסלי שבמהלך הבא קולע על טיוס. בולדן עונה בחדירה שמסתיימת בשתיים ועבירה. הוא מחטיא את הזריקה מהקו. פראחוסקי, לעומת זאת, לא מחטיא, ומוריד את הפיגור לתשע.

גודוריץ' נשלח לקו אחרי עבירה של פייר ג'קסון, וקולע שתיים. ג'קסון מכפר עלם שלשה לא קלה. אבל גם הטורקים משיגים שלשה, מידיו של נונלי, ומוסיפים עוד אחת בהתקפה הבאה, מידיו של גודוריץ'.

שתיים מהקו של ג'קסון מורידות ל-12 הפרש, 6:45 דקות לסיום הרבע. אסיסט נהדר של גודוריץ' לווסלי מעלות חזרה ל-14. פסק זמן.

חוזרים מפסק הזמן עם שתיים של רול והחטאה של הטורקים. החטאה של התל אביבים מהצד השני מובילה למתפרצת של פנר שמסתיימת באסיסט נהדר של דאטומה לנונלי.

פנר מעלה את היתרון, ומגיעה כבר ל-17. בראדלי וונאמייקר חודר וקולע שתיים, קול מחטיא בהתקפה הבאה. ואז מגיע דאנק אדיר של נונני, שמתקן את ההחטאה של וונאמייקר משלוש.

תומאס קולע שתיים כדי להמתיק את הגלולה, אבל שום דבר כבר לא ימתיק את התבוסה הזו. גודוריץ' קולע, ג'קסון מחטיא, 51-70 לפנר, 1:27 ד' לסיום הרבע.

קליעות של ג'קסון ושל קיין מקטינות מעט את הפער, דיברתולומאו עם זריקה נואשת משלוש בסוף הרבע זוכה במפתיע בעבירה והולך לשלוש זריקות מהקו. הוא מחטיא שתיים מהן.

רבע 2: 36-45 לפנרבחצ'ה

הרבע השני מתחיל עם החטאות של ת"א ושתי נקודות של סלוקאס. בעזרת פעולת הגנה טובה של טיוס התל אביבים נכנסים למשחק, ורול רושם שלשה ראשונה.

בהתקפה הבאה טיוס לוקח ריבאונד מהחטאה של תומאס, ומטביע. אוברדוביץ' ממהר להזעיק פסק זמן.

גם בחזרה מפסק הזמן ממשיכה מסכת ההחטאות של הטורקים. גם תומאס מחטיא מהצד השני. שני שלשות רצופות של הטורקים (סלוקאס ודאטומה) מקפיצים את ספאחיה אל המזכירות לבקש פסק זמן.

בחזרה מפסק הזמן תל אביב מאבדת את הכדור והטורקים קולעים שתיים קלות. שוויון ראשון במשחק, 26-26. גם בהתקפה הבאה מאבדים הצהובים כדור ושוב הטורקים קולעים שתיים קלות. יתרון ראשון לטורקים, אבל שלשה של קיין מחזירה אותו לתל אביבים.

נקודות של וסלי מהעונשין ועוד איבוד כדור שמסתיים בשתיים קלות של וונאמייקר מביאות ליתרון שלוש לפנר ולפסק זמן של ספאחיה, 3:42 לסיום הרבע, אחרי שלושה איבודים רצופים של הישראלים.

דאטומה מרביץ גג אדיר על טיוס, וקולע שתיים מהצד השני. בולדן עונה בשלשה ועוצר את המומנטום הטורקי. סלוקאס מחזיר אותו עם שלשה.

דאטומה עולה לשלשה ומקבל עבירה אחרי שבולדן קופץ עליו. האיטלקי יילך אל הקו לשלוש זריקות. הוא קולע את שלושתן. דאטומה ממשיך להוביל את הטורקים ליתרון מבטיח, 34-42, רק ג'קסון מצליח להמתיק את הגלולה עם שתיים.

זה לא עוזר מול דאטומה שלוהט עם שלשה נוספת. ת"א יוצאת להתקפה אחרונה, רול מחטיא שלשה. תשע הפרש לטורקים במחצית.

רבע 1: 16-21 לת"א

הטורקים מתחילים במשחק, ודיקסון מחטיא. פראחוסקי מחטיא מהצד השני. הכדור יוצא לחוץ . הכדור הולך פנימה לבולדן שקולע יפה מתחת לסל.

גודוריץ' קולע שלשה, אבל בולדן מחזיר והפעם משלוש. הטורקים מאבדים אבל דיאנדרה קיין עושה פאול התקפה.

רול חודר יפה אבל מחטיא, ות"א שוב חוטפת, הפעם פייר ג'קסון מסיים את המתפרצת בליי אפ קל. ארבע לת"א.

הטורקים שוב מחטיאים ושוב ג'קסון חודר, הכדור בפנים. קיין בולם דאנק של תומפסון מהצד השני. תומפסון קולע רק אחת מהעונשין.

המשך הגנה טובה של הצהובים: גג נהדר של טיוס על מלי. בצד השני תומאס מקפיץ את השומר שלו וקולע ג'אמפ.

גודוריץ' מרגיע את ההתלהבות הצהובה עם שלשה, אבל תומאס עונה באחת משלו. גודוריץ' עונה לו בשלשה נוספת. נחשו מה? שוב תומאס, שוב שלשה. דו קרב קטלני מחוץ לקשת, שמסתיים בשתיים של תומפסון.

פייר ג'קסון סוחט עבירה, פסק זמן טלוויזיה.

וסלי שנכנס כמחליף קולע שתיים, נוריס קול - שנכנס גם הוא כמחליף - עונה בשתיים. חמש לצהובים. וסלי קולע עוד ג'אמפ וזה רק שלוש, עשר שניות לסיום. קול קולע שתיים וזה חמש הפרש, 16-21, יופי של רבע של ת"א.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ