עדכונים

בין הדין לעבודה למכבי נתניה: שלמו מיד את משכורות מארס

בית הדין האזורי לעבודה בתל אביב קיבל היום את דרישת ארגון השחקנים לחייב את מכבי נתניה לשלם את משכורת פברואר לשחקניה והוציא צו המורה לקבוצה לשלם מיידית. בארגון השחקנים פנו לבקרת התקציבים כדי לממש את הצו מכספי הערבויות של נתניה. כזכור, זו כבר השנה השנייה שבקרת התקציבים ובית המשפט נאלצים להתערב בתשלום המשכורות בנתניה. בעוד כשבוע וחצי יוכלו השחקנים לפנות על פי החוק כדי לקבל את משכורת חודש מארס, שהיו אמורים לקבל לפני שבוע. בקבוצה מאשימים את העירייה על כך שלא העבירה להם את ההקצבה החודשית, בעוד בעירייה מסבירים כי הכספים לא הועברו בעקבות חוב של הקבוצה לעירייה. על אף שמירב תקציבה של נתניה מגיע מקופת העירייה ובבקרת התקציבים היא נחשבת לקבוצה עירונית, ולכן לא הפקידה צ'ק ערבות בנקאית, בית הדין קבע כי העירייה איננה צד בנושא ולא חייב אותה לעמוד בתשלום לשחקנים.

(דור בלך)

פיפ"א הודתה לראשונה: נקנו קולות בהצבעות על אירוח גביעי עולם

פיפ"א הגישה בקשה לשלטונות ארה"ב להחזיר לה חלק מהכסף שהוחרם בפשיטות של ה-FBI ולמעשה הודתה בפעם הראשונה כי נקנו קולות בהצבעות על אירוח גביעי עולם בעבר. לפי הבקשה של פיפ"א, סכום הכסף שנמצא אצל התובעים בארה"ב מוערך בעשרות מיליוני דולר.

הטענה של פיפ"א היא שהארגון נפל קורבן לשחיתות של אינדבידואלים. "הם עברו על החוק והפרו את האמון שנתנה בהם פיפ"א", אמר הבוקר ג'יאני אינפנטינו, נשיא הארגון, "הכסף שהם לקחו שייך לפיפ"א ולכדורגל". בין השאר, מבקשת פיפ"א 10 מיליון דולר ששולמו כשוחד עבור הצבעות על אירוח מונדיאל 2010 בדרום אפריקה ו-28.2 מיליון דולר נוספים ששולמו לבכירים המושחתים.

(עוזי דן)

פטר בוס: "זה לא משחק ביני לבין ברק בכר"

מכבי תל אביב ערכה הבוקר מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול הפועל באר שבע ביום ראשון. "כל משחק עד סוף העונה הוא מכריע, וגם המשחק הזה", אמר המאמן פטר בוס, "אבל זה לא המשחק האחרון. גם כל שמונת המשחקים הבאים יהיו חשובים. ברור שזה יתרון להגיע למשחק כזה בתקופה של ניצחונות ויכולת טובה, ולא של תוצאות תיקו ויכולת לא טובה. זה לא משחק ביני לבין ברק בכר, מי שחשוב הם השחקנים"

חוויה של פעם בחיים

האימון של ברצלונה לקראת המשחק הערב מול ארסנל בגומלין שמינית גמר ליגת האלופות הופרע אתמול על ידי שלושה ילדים, שחדרו אל מתחם האימונים ופרצו אל הדשא. במקום להרחיק את הפולשים, שחקני ברצלונה החליט להעניק לאותם ילדים חוויה אותה לא ישכחו

שחקני ברצלונה מעניקים קבלת פנים חמה לילדים שפרצו לאימוןצילום: רויטרס
שחקני ברצלונה מעניקים קבלת פנים חמה לילדים שפרצו לאימוןצילום: רויטרס
שחקני ברצלונה מעניקים קבלת פנים חמה לילדים שפרצו לאימוןצילום: רויטרס

כתבות מומלצות

במסלולים לחרדים במוסדות אקדמיים דורשים מנשים לבוש צנוע

כמה זמן עובר מהרגע ששותים ועד שמשתינים?

יוצרי סרט האימה הזה משתמשים בצורה הכי עלובה של הבהלה

נעלי ילדים וכלי אוכל נמצאו בבונקר של מפקד מרד גטו ורשה אנילביץ'

אין סיבה להצטדק. מינוי הרמטכ"ל הוא הליך פוליטי מובהק, וזה הכרחי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ