13.12 |

בית המשפט אישר לנאמנים לקיים מכרז למכירת הפועל תל אביב

עדכונים

אוורטון ניצחה את ארסנל, לסטר הפסידה לבורנמות'

ארסנל לא ניצלה את ההזדמנות להיצמד לפחות זמנית לצלסי בפסגה לאחר שהפסידה 2-1 לאוורטון. לסטר נחתה מהאופוריה שאחרי הניצחון הגדול על מנצ'סטר סיטי בשבת להפסד 1-0 לבורנמות' ששוב מקרב אותה לתחתית.

(עוזי דן)

מכבי תל אביב סוגרת סיבוב מושלם עם ניצחון על הפועל ראשל"צ

מכבי תל אביב גברה בחוץ 27-34 על הפועל ראשון לציון וחתמה סיבוב ראשון מושלם עם 11 ניצחונות. האדומים של עידן מימון, שאיבדו בפתיחת המשחק את גוראן בוגדנוביץ' שהחליק ונפצע, נועלים סיבוב בינוני עם חמישה הפסדים. כל עוד למכבי ראשל"צ לא יופחתו נקודות בדיון מחר (רביעי), הפועל ראשל"צ תישאר במקום החמישי ותפגוש בסיבוב הראשון של גביע המדינה את הפועל ר"ג. בתסריט הזה, מכבי ראשל"צ מדלגת לרבע הגמר ותתמודד מול בני הרצליה.

(אורי טלשיר)

כדורעף: ארבע הראשונות ניצחו במחזור השמיני

מחזור שמיני ללא הפתעות בליגת העל לגברים, כשארבע הראשונות מוחצות את המדורגות 5-8: מכבי ת"א - אליצור כרמיאל 0-3, מטה/אשר/עכו - הפועל ירושלים 0-3, כפר סבא - מנשה/חדרה/עמק חפר 0-3, הוד השרון - ק.ק. ת"א 0-3.

(אורי טלשיר)

אלי גוטמן הקפיא את שכרו לאור המצב הכספי בהפועל תל אביב

אלי גוטמן הודיע למפרק עו"ד שאול קוטלר שהוא נרתם להליך ההקפאה ולמלחמת ההצלה של המועדון, מקפיא את שכרו ואינו דורש אותו מהנאמן ומהקופה לאור המצב הכספי הקשה של המועדון.

קוטלר קיבל את המחווה בשמחה. ובנוסף שוחח עם השחקנים ואמר להם: "הגעתי לפה למצב לא קל. כדי לשפר את המצב בהקדם פנינו לבית המשפט על מנת לצאת להליך של מציאת רוכש. אני מעריך את המסירות שלכם ויודע שזו פרנסה ורגיש לנושא הזה. הייתי רוצה לראות את כולם נשארים ונלחמים אבל לא נכריח אף אחד להישאר. כולנו יודעים שהפועל זה מועדון גדול עם מסורת ונעשה הכל על מנת להבריא אותו".

(דור בלך)

אבי בן שימול לא טס עם ראשל"צ למשחק מול אורדיה

אבי בן שימול לא טס עם מכבי ראשון לציון למשחק מחר מול אורדיה הרומנית. בן שימול סובל מוירוס והכתומים יאלצו להסתדר ברוטציה קצרה, ללא וויינס, דאוסון וכעת גם ללא בן שימול.

(אריה ליבנת)

נקבעה הגרלת גביע המדינה בכדוריד

הגרלת גביע המדינה נערכה היום במשרדי איגוד הכדוריד. השיבוצים אינם סופיים ותלויים בדירוג הקבוצות בתום הסיבוב הראשון, שייקבע רק לאחר משחקן של הפועל ראשון לציון ומכבי תל אביב הערב (21:00) ובכפוף להחלטת בית הדין באשר לאירועים האלימים במשחק אמש בין אס"א תל אביב למכבי ראשון לציון.

כדי שהפועל ראשל"צ תעקוף את מכבי ראשל"צ, תסיים רביעית ותדלג ישר לרבע הגמר על חשבון הצהובים, צריכים להתממש שני תנאים - חניכיו של עידן מימון צריכים לנצח הערב את מכבי ת"א, ולראות האם מכבי ראשל"צ תפסיד לאס"א (בין אם הפסד טכני או הפסד במשחק חוזר, אם ייקבע כזה). משחקי הסיבוב הראשון שהוגרלו, בהשתתפות קבוצות ליגת העל שמדורגות 5-12, יתקיימו בשישי הקרוב:

משחק 1 - אס"א תל אביב - הפועל אשדוד

משחק 2 - מ.כ. חולון - נס ציונה.

משחק 3 - מכבי ראשון לציון/הפועל ראשון לציון (מי מהן שתסיים חמישית) - הפועל רמת גן.

משחק 4 - קרית מוצקין - עירוני רחובות.

הגרלת רבע הגמר (שישי הבא):

משחק 5 - מכבי ראשון לציון/הפועל ראשון לציון (מי מהן שתסיים רביעית) - בני הרצליה.

משחק 6 - מכבי תל אביב - רמת השרון (שתיהן נפגשות במפעל זו השנה השלישית ברציפות(

משחק 7 - מנצחת משחק מס' 4 - מנצחת משחק מס' 3.

משחק 8 - מנצחת משחק מס' 1 - מנצחת משחק מס' 2.

הדיון המשמעתי באשר למשחק בין אס"א ת"א למכבי ראשל"צ יתקיים מחר ב-17:30. בשעות הקרובות יקבע היועץ המשפטי מי מבין המעורבים/קבוצות יועמד לדין על פי דו"ח השופט והמשקיף, ובאמצעות צילומי הווידיאו של המשחק. כזכור, האירוע החריג החל כשעידו לביא מאס"א ביצע עבירה קשה על עומר גרא מראשל"צ וקיבל כרטיס אדום ישיר. על פי דיווח השופטים, בשלב זה פרץ למגרש אביו של גרא ונגח בבטנו של לביא. במקום נוצרה מהומה והשופטים הפסיקו את המשחק במצב של 10-12 לראשל"צ.

(אורי טלשיר)

מסי פוגש את הילד האפגני שהפך לכוכב ויראלי אחרי שלבש חולצה מאולתרת שלו

תמונתו של מורטאסה אחמדי בן השש, שנאלץ לנוס מאפגניסטן עם משפחתו, הפכה ויראלית כשהילד לבש חולצה מאולתרת של לאו מסי.

אחמדיצילום: טוויטר

בעקבות התמונה שלח כוכב ברצלונה חולצה חתומה לאחמדי. היום כבר נפגשו השניים וסיפקו סוף שמח לסיפור.

בית המשפט אישר לנאמנים לקיים מכרז למכירת הפועל תל אביב

עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב, הנאמים של הפועל ת"א מטעם בית המשפט, קיבלו היום את אישור בית המשפט המחוזי בתל אביב לקיים מכרז למכירת הקבוצה.

במכתב שהוציאו בנושא כתבו הנאמנים כי יש להגיש "הצעות לרכישת כלל זכויות החברה והקבוצה, כאשר המועד להגשת ההצעות יהיה תוך 14 ימים מפרסום המודעה. אף כי עבודה זו טרם הושלמה, התמונה הכללית והפיננסית הינה יותר ממדאיגה ומעמידה בספק רב את יכולות הנאמנים לנהל את הקבוצה כעסק חי. גם התמונה התאגידית העולה מדרך הניהול היא יותר ממדאיגה, אולם בשלב זה אין זה המקום לעסוק בעניין זה. למעשה מבחינת ניהול כספי ומצב כספי, מצב החברה הוא בכי רע".

(דור בלך)

נקבעו הקריטריונים הישראלים למשחקי החורף ב-2018

הנהלת הוועד האולימפי בישראל אישרה את הקריטריונים להופעת ספורטאי ישראל במשחקי החורף האולימפיים, שיתקיימו בפברואר 2018 בפיונצ'אנג, דרום קוריאה. הקריטריונים נקבעו בארבעה ענפים: החלקה אמנותית על הקרח, החלקה מהירה על הקרח, סקי אלפיני ומזחלות. במשחקי 2018 תיערך בפעם השנייה תחרות קבוצתית בהחלקה אמנותית על הקרח, בה ישתתפו עשר הנבחרות הטובות בעולם. במידה שספורטאי ישראל (על פי שקלול התוצאות שלהם באליפות העולם ב-2017 ותחרויות נוספות) יצברו ניקוד שידרג אותם בין עשר הנבחרות הטובות בעולם, לראשונה תהיה לכוחותינו נציגות בתחרות הקבוצתית של משחקי חורף.

השמות הבולטים בהחלקה המהירה הם אלכסיי ביצ'נקו, סגן אלוף אירופה ב-2016, ודניאל סמוכין, אלוף העולם לנוער ב- 2016. בסקי אלפיני ישנם מספר מועמדים צעירים, הבולט שבהם הוא איתמר בירן, שייצג את ישראל במשחקים החורף האולימפיים לנוער בלילהאמר 2016.

(אורי טלשיר)

מינהלת הליגה תקיים ביום חמישי דיון דחוף בעקבות המשבר

מינהלת הליגה בכדורסל תקיים ביום חמישי דיון דחוף על מנת לפתור את המשבר החריף שגרם לחמש קבוצות לבקש מאיגוד הכדורסל לפזר את המינהלת ולהקים חדשה.

יו"ר המינהלת, שמוליק פרנקל, אמר היום: "אעשה הכל לאחות את הקרעים ולמנוע פגיעה בליגת ווינר סל. בסופו של התהליך, הליגה והמינהלת ייצאו מחוזקים. אני בטוח שכל הקבוצות רוצות ליגה אחת חזקה ועלינו מוטל האתגר הזה. זהו משבר שחייבים להתייחס אליו ולעשות הכל על מנת להגיע למצב שדירקטוריון המינהלת יתנהל תוך כדי הבנה והתחשבות של כל צד בצד השני. יש מספר פתרונות שניתן לדון עליהם ואני עומד להציע שנשב יחד עם מספר קבוצות, נלבן את הבעיות ונגיע להסכמות שיאפשרו את המשך הצלחת הליגה. אני מציע לאיגוד הכדורסל להתנהל באחריות ולתת למינהלת את הזמן להגיע לפתרון המשבר. משיחותיי עם ראשי הקבוצות, ברור לי שאין כוונה לאף אחד לפגוע במינהלת ובליגה, אך קיים רצון להגיע למצב של איזונים חדשים בדירקטוריון, שימנעו החלטות חד צדדיות שלעתים פוגעות בליגה ובמספר קבוצות בליגה. עדכנתי את משרד הספורט, הטוטו וערוץ הספורט מבעוד מועד על ההתפתחויות בליגת ווינר סל, וגם העברתי אליהם את דו"ח "דלויט" שמצביע על ההישגים הרבים של הימנהלת, גם בהשוואה לליגות באירופה. אני בטוח שמשרד הספורט והטוטו יעשו הכל על מנת לראות את המשבר מאחורינו".

(אריה ליבנת)

אחרי שנודע לו כי יפגוש את אחיו בליגה האירופית, פול פוגבה צוחק על חשבון אחיו באינסטגרם

המפגש בין מנצ'סטר יונייטד לסט. אטיין בשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית יפגיש גם בין האחים פול ופלורנטין פוגבה. האח הבכיר במשפחה, לפחות בכל הנוגע לכדורגל, נדרש לנושא בחשבון האינסטגרם הפעילו, והמאוד משעשע שלו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ