19.11 |

משחקי הפרמייר-ליג בשבת ייפתחו בנגינת "לה מרסייז"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עדכונים

רק בגלל הרוח

שחקן בליגה מחוזית באנגליה בסך הכל ביקש להרחיק כדור, אך נתקל ביריב חזק ממנו: הרוח.

משחקי הפרמייר-ליג בשבת ייפתחו בנגינת "לה מרסייז"

יו"ר הפרמייר-ליג, ריצ'רד סקאדמור, הודיע כי כל משחקי המחזור הקרוב ייפתחו בנגינת ההמנון הצרפתי, זאת כמחווה למאות קורבנות הפיגועים ביום שישי האחרון בפריז. "בהתחשב בקרבה וביחסים בין הליגות של אנגליה וצרפת, נשמיע את ה'לה מרסייז' כאקט של זיכרון והזדהות. זה הדבר הנכון ביותר לעשות", אמר סקאדמור. 72 שחקנים צרפתים משחקים בפרמייר-ליג – יותר מכל ליגה אחרת מלבד הצרפתית.

אלאנדו טאקר בקרית גת

הפורוורד אלאנדו טאקר (31, 1.98 מ') חתם במכבי קרית גת, ויחליף את טריי מק'יני-ג'ונס, ששוחרר אחרי שבעה מחזורים.

עונשו של "פואד" קוצר

בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל היום בצורה חלקית את ערעורו של אלרואי "פואד" ידעי, על גזר דינו בעקבות אירועי הדרבי וקיצר את הרחקתו מהמגרשים משלוש שנים לשנתיים. עונש המאסר בפועל ל-14 חודשים נשאר על כנו וידעי יחל לרצות את עונש המאסר ב-20 בדצמבר. ידיע אמור לרצות שבעה חודשים בפועל בניכוי תקופת המעצר שריצה בזמן משפטו.

מנהלת הליגות הביעה את מורת רוחה מההחלטה של בית המשפט: "אנו מצפים שבתי המשפט יפנימו כי יש לפעול ביד קשה כנגד הפורעים בתחום הספורט ובכך יסיעו לקבוצות הכדורגל והמנהלת במלחמתם באלימות בספורט. רק לפני מספר חודשים היטב לתאר כבוד השופט בקר את הדרך בה צריך לפעול כנגד אלימות וכתב: 'הרי הכל יודעים: כאשר המצב על המגרש קשה, יש לבצע חילוף או שינוי. הגיע הזמן שבית המשפט יסיר מעליו את האימונית, "יעלה" אל המגרש, ויסייע – באמצעות החוק הייעודי – בניצחון הספורט, השוויון ואי-האלימות על האלימות, הגזענות והבערות, ערכים המגולמים כולם בביטוי הנשגב Fair-Play'. 

(דור בלך)

יו"ר הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט מגיב להכרזת וואד"א

אחרי שאתמול הודיעה וואד"א, הסוכנות העולמית למלחמה בסמים בספורט, כי מספר מדינות אינן עומדות בתקנים שלה, ביניהן גם הסוכנות הישראלית‎, הגיב הבוקר פרופסור שאול שרייבר, יו"ר הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט בישראל. "ישראל, עם עוד מספר קטן של מדינות, הוכרזה אמש כלא משתפת פעולה עם הנחיות WADA- הסוכנות העולמית למניעת סימום בספורט באופן לא צפוי", אמר שרייבר, "הסיבה לכך היא התעקשותה של הסוכנות הישראלית להתאמת הקוד החדש לחוק הישראלי והדבר נעשה בתהליך מסודר מול  WADA בחודשים האחרונים.

"המהלך החד צדדי של WADA מצער לאור זאת שהסוכנות הישראלית כיבדה ואימצה את הקוד כבר ב -1.1.2015, הטמיעה את כולו(עם השינויים המתבקשים ע"פ החוק הישראלי) בתקנונה ובאתר: http://www.inado.org.il/uploads/National_policies_to_prevent_doping_2015_final.pdf

"לאור הכנסת ישראל לרשימה כפי שפורסם נסיר לאלתר את בקשותינו(הגם שהינן מוצדקות) להתאמתו לחוק הישראלי ולאחר מכן נמשיך בהתדיינות עם WADA בנושא סוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט בישראל מתנהלת ע"פ כל הכללים והתקנים של WADA וכך נמשיך לעשות בעתיד".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ