לייב בלוג ספורט הארץ
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
לייב בלוג ספורט הארץ
LIVE

ברוכים הבאים ל"היום בספורט" - הלייב בלוג שמרכז עבורכם את כל הכותרות, כל החדשות, כל העדכונים וכל התוצאות מהארץ ומהעולם.

עדכונים

איגוד הכדורסל לעזרת מינהלת ליגת העל לנשים

איגוד הכדורסל ילווה למינהלת ליגת העל לנשים 800 אלף שקל כדי לפתור מצוקה תקציבית של הקבוצות. כמו כן, אישרה הנהלת האיגוד המלצה של היועצת המשפטית עו"ד רונית אמיר יניב לאסור על אוהדים הורדת חולצה במשחקים.

(אריה ליבנת)

ישראל הוצאה מרשימת המדינות שלא אימצו את הקוד הבינלאומי למניעת סימום

הסוכנות הבינלאומית למניעת סימום הודיעה כי ישראל אימצה את הקוד שלה, ולפיכך הוציאה אותה מרשימת המדינות שאינן מתואמות עם הקוד הבינלאומי. בזמנו, נכללה ישראל ברשימה הבעייתית בשל מחלוקות משפטיות על תרגום הקוד בעברית.

(אורי טלשיר)

משחק רדיוס להפועל ת"א בעקבות הקריאות נגד שמעון מזרחי, קנס למכבי ת"א

בית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל, בהרכב הדיינים צבי רויזן ואלי לוין, הרשיע היום את הפועל ת"א ומכבי ת"א בהתנהגות בלתי ספורטיבית של אוהדיהן בדרבי שהתקיים ב-14 בדצמבר 2015. הפועל הורשעה על קריאות האוהדים "שמעון מזרחי תתאבד" והדיינים החליטו להפעיל את העונש על תנאי מה-4 למארס 2015 משחק רדיוס במרחק של 50 ק"מ עם קהל וקנס של 30 אלף שקל. הדיינים אף האריכו את העונש על תנאי של הפחתת נקודה ועוד משחק רדיוס לשנה נוספת. הפועל זוכתה על השלטים שהניפה לעבר יו"ר מכבי ת"א מזרחי בעניינו של הנער גל בק וכן על הריסת כסאות באולם הדרייב אין.

מכבי ת"א נקנסה ב-15 אלף שקל על קריאות האוהדים "טועמה מחבל". הדיינים קבעו כי על אף ששחקן הכדורגל סלים טועמה עזב את הפועל לפני שנים רבות, מדובר בקריאות גזעניות. מכבי נקנסה גם ב-10 אלף שקל על הריסת כסאות. הפועל הודיעה כי העונש אינו הוגן ואינו מידתי ולכן תערער עליו.

(אריה ליבנת)

ניצחון לסלע באוסטרליה, וינטרוב הודח מבנגקוק

דודי סלע (100 בעולם) גבר 3-6, 1-6 על האוסטרלי דיין קלי (500) ועלה לרבע גמר טורניר הצ'לנג'ר ע"ס 75,000 דולר בהאפי-וולי. המחבט הישראלי הבכיר יפגוש בשלב הבא את הצ'כי יאן סאטרל, המדורג 224. אמיר וינטרוב (212) נוצח 7-6 (3), 6-3 בידי הרוסי מיכאיל יוז'ני (127) והודח בסיבוב השני של טורניר הצ'לנג'ר ע"ס 50,000 דולר בבנגקוק. 

(אורי טלשיר)

אביחי ידין חוזר להפועל תל אביב

אביחי ידין חוזר לקדנציה שנייה בהפועל תל אביב אחרי שחתם הבוקר על חוזה עד לסיום העונה עם אפוציה לעונה נוספת אצל האדומים. "אני נרגש לחזור להפועל תל אביב שהוא הבית האמיתי שלי", אמר הקשר, "רציתי לחזור לפה מאוד, יש לי זכרונות יפים וטובים מהקדנציות הקודמות שלי כאן ואני בטוח שביחד עם כל השחקנים נוכל קודם כל להתייצב ולחזור להיות קבוצה מנצחת ולאחר מכן גם לשאוף להישגים, שזותמיד שאיפה של מועדון גדול כמו הפועל ת"א. יש לי הרבה עבודה ואני מתכוון לעבוד בשקט ופחות לדבר. התרגשתי מאוד להכנס שוב למתחם חודורוב שגם עבר שיפוץ מדהים, ואין לי ספק שעם התמדה, עבודה קשה ואמונה בדרכינו, הפועל תל אביב עוד תביא הרבה שמחה וגאווה לכל האוהדים הנפלאים שלה. אני מודה לכולם על הברכות ומחכה כבר לאימון הראשון, התגעגתי ללבוש את החולצה האדומה". 

ידין יחזור וילבש את החולצה מספר 26.  

(דור בלך)

מכבי תל אביב הציגה את פטר בוס

מכבי ת"א הציגה הבוקר את פטר בוס כמאמנה החדש. "החתימה של פטר היא סיפוק גדול עבורנו", סיפר המנכ"ל מרטין בין, "אנחנו שמחים שהוא אתנו כאן. אנחנו מאמינים בו וחושבים שהוא יצליח כאן, נעשה הכל כדי לתמוך בו ואנחנו מאחלים לו את הכי טוב".

"כשהפכתי למאמן, התחלתי לחלום", אמר בוס, "עשיתי את זה בהולנד 15 שנה ועכשיו כשהגיעה ההצעה הזו, דיברתי הרבה עם ג'ורדי. אני חושב שזו היתה הזדמנות, מאוד קשה להגיע למועדונים הגדולים. במכבי יש לי צ'אנס להילחם על תארים, מה שלא היה לי בהולנד".

"הייתי בר מזל ששרן ייני הגיע אלי בשנה שעברה, יכולתי לדבר אתו על השחקנים של מכבי", הודה בוס, "כדי להכיר את השחקנים אתה צריך להכיר אותם. הדבר הכי חשוב עכשיו זה הקבוצה ואנחנו צריכים לעבוד על זה. אני חייב ללמוד את השחקנים כמה שיותר מהר ואז את הדברים שעשיתי בוויטסה, אני מקווה שאביא אותם למכבי ואעזור לקבוצה לעשות צעד קדימה", סיפר.

ג'ק סוק, ספורטאי השנה

ג'ק סוק הראה מהי ספורטיביות אמיתית הלילה, כשסייע ללייטון יואיט במהלך המשחק ביניהם בטורניר הופמן. סוק אולי הפסיד במשחק 6-4, 7-5 ליואיט, אבל הוא בהחלט זכה בלבבותינו.

A terrific display of sportsmanship

Jack Sock showed what good sportsmanship is all about.

Posted by SB Nation on Wednesday, January 6, 2016