לייב בלוג ספורט הארץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
לייב בלוג ספורט הארץ

ברוכים הבאים ל"היום בספורט" – הלייב בלוג שמרכז עבורכם את כל הכותרות, כל החדשות, כל העדכונים וכל התוצאות מהארץ ומהעולם.

עדכונים

הפועל חולון ניצחה את בני הרצליה במשחק הכנה

הפועל חולון ניצחה את בני הרצליה 73-76 משלשה של קאליף וייאט עם הקרש על הבאזר. לחולון: דילייני 19, וייאט 16. להרצליה: משעור 22; אדריאן 12.

(אריה ליבנת)

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

דודי סלע הפסיד ליריב טוניסאי בגמר טורניר איסטנבול

היום, כשדודי סלע בן 31 ולמאלק גז'ירי מלאו כבר 32, נפגשו שני השחקנים בפעם הראשונה. זה קרה בגמר טורניר הצ'לנג'ר באיסטנבול, אליו הגיעו כשני המדורגים הבכירים. התוניסאי, שלא התייצב למשחק מול ישראלי מאז 2010 - כנראה מטעמים פוליטיים שנעטפו בסיפורים על פציעות - התייצב לגמר אך במערכה הראשונה נראה לא ממוקד.

סלע (74 בעולם), שהציל שתי נקודות שבירה במשחקון הראשון שלו, שייט בהמשך ל-1-6 קליל. אלא שמאותה נקודה, הישראלי הבכיר פשוט נעלם, והיכולת הטובה שאפיינה אותו בפתיחה הפכה לתצוגה מרובת שגיאות. סלע נשבר פעמיים במערכה השנייה ונוצח 6-1, ובמערכה השלישית לא הצליח ללקט אפילו משחקון אחד, בדרך להפסד 1-6, 6-1, 6-0 מול התוניסאי המדורג 70.

הישראלי, שחיפש את התואר ה-21 שלו בטורנירי צ'לנג'ר, יסתפק ב-6,360 דולר וב-55 נקודות דירוג, שיעלו אותו לסביבות המקום ה-70.

בסיום, ליד הרשת, גז'ירי וסלע לחצו יד בחביבות ולא נתנו לאי אלו רחשים פוליטיים להפר את ההתנהלות הספורטיבית. ההחלטה להופיע בגמר שרתה היטב את התוניסאי - הוא גם צבר נקודות רבות ויזנק לסביבות המקום ה-55 בעולם, וגם הכניע את יריבו הישראלי. לו אישית זה כנראה פחות משנה את מי ניצח, אך ודאי שחלק מאוהדיו בעולם הערבי יחושו סיפוק רב מהתוצאה הזו. 

(אורי טלשיר)

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

המשחקים הפראלימפיים: רוכב אופניים איראני מת אחרי תאונה במהלך תחרות

בהאמן גולבארנז'אד בן ה-48 מאיראן לקה בהתקף לב קטלני בעקבות תאונה במירוץ הכביש במשחקים הפראלימפיים הנערכים בריו. ממש לפני קו הסיום של התחרות גולבארנז'אד נתקל ברוכב עמית, והתמוטט על הכביש. הוא טופל במקום לפני שנלקח לבית חולים, שם נקבע מאוחר יותר מותו.  

"משפחת המשחקים הפראלימפיים מאוחדת באבל לנוכח הטרגדיה העצומה הזו", אמר סר פיליפ קרייבן, נשיא וועד המשחקים, "המקרה הזה מטיל צל כבד על המשחקים הנהדרים שנערכים בריו".

שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל