לייב בלוג ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
לייב בלוג ספורט הארץ
LIVE

ברוכים הבאים ל"היום בספורט" – הלייב בלוג שמרכז עבורכם את כל הכותרות, כל החדשות, כל העדכונים וכל התוצאות מהארץ ומהעולם.

עדכונים

אנדרו גאודלוק סובל מקרע, יחמיץ את פתיחת העונה

שחקן מכבי ת"א אנדרו גאודלוק שנפצע במשחק האימון נגד א.א.ק אתונה סובל מקרע חלקי בשריר הירך האחורי, יטופל בפיזיותרפיה וייעדר כארבעה שבועות. הוא יחמיץ את המשך ההכנה של מכבי, את טורניר גביע ווינר ואת פתיחת העונה בליגה הישראלית וביורוליג.

(אריה ליבנת)

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מכבי ת"א הודיעה: ווייצ'יץ' הוא המנהל המקצועי

אמנם ניקולה וויצ'יץ כבר מילא למעשה את תפקיד המנהל המקצועי במועדון הכדורסל של מכבי תל אביב, אבל החל מהשבוע זה רשמי. במסגרת הודעת הקבוצה על המבנה הארגוני החדש שלה, הוכרז על שחקנה הקרואטי לשעבר כמנהל המקצועי, כשמנהל הקבוצה יהיה עמי ביטון.

הקבוצה הודיעה כי המנכ"ל חגי בדש, שמונה לפני כחודשיים, הציג את תוכניתו האסטרטגית בפני בעלי המניות של המועדון. לפי התוכנית, המועדון יחולק לחמש חטיבות: חטיבת מכירות ותפעול באחריות המשנה למנכ"ל אלי דריקס), החטיבה המקצועית (ניקולה וויצ'יץ'), חטיבת כספים ורגולציה (דורון לב), חטיבת שיווק ואסטרטגיה (ירון טלפז) וחטיבת נוער ובית ספר לכדורסל (אלון בן זקן). בדש אחראי על כל ראשי החטיבות ומדווח לבעלי המניות.

כחלק מחזון הקבוצה, יושם דגש על בחינת מודלים בינלאומיים של קבוצות ספורט גדולות ומובילות בעולם. כמו כן, הדובר ניצן פררו (שיעבוד מעתה בכפיפות ישירה למנכ"ל) ייצא עם הקבוצה לכל משחקי החוץ. בעלי המניות של המועדון אישרו את התוכנית של בדש. 

איך נראית מכבי תל אביב על פי משחקי ההכנה?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל