עדכונים

אלישע לוי לקראת ליכטנשטיין: "נבחרת מאוד מנוסה"

אלישע לוי ערך הבוקר (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת צמד משחקיה של הנבחרת מול מקדוניה וליכטנשטיין בשבוע הבא. "הקהל עמד ומחא כף בסיום המשחק מול איטליה כי הוא העריך את ההופעה שלנו. אין ספק שיש לנו אכזבה כי על פי כל המדדים עשינו משחק טוב. הדרך חשובה מאוד", התייחס לוי למשחקה הקודם של הנבחרת, ועבר להתייחס ליריבה הבאה, מקדוניה, מול תשחק הנבחרת בחמישי הבא. "מדובר בנבחרת מאוד מנוסה. אלבניה שהייתה מצוינת ביורו התקשתה לנצח אותה. לפאנדב יש היסטוריה בליגה האיטלקית, סטפנוביץ' בולט, יש להם שחקנים טובים. כמו כל משחק חוץ באירופה הולך להיות קשה מאוד".

"מאמן הוא לא קוסם. בסופו של דבר אי אפשר אחרי משחק אחד לעשות סיכומים", המשיך לוי. "זה התפקיד הכי חשוב בכדורגל שלנו. רציתי מאוד את התפקיד הזה ואני לא מפחד משום דבר. לפעמים אני לוקח החלטות אינטואיטיביות ואני מקווה שזה יצליח".

"ממוצע הגיל של הנבחרת הזו הוא 25-26", התייחס לוי על החשיבה על הקמפיין הבא. "יש כאן הסתכלות לעתיד כי רוב השחקנים יוכלו לשחק גם בקמפיין הבא. כמו בכל קבוצה שאימנתי אסמן מישהו בן 17 ואקח אותו קדימה. אני מבטיח שיהיו גם דברים כאלה, אבל באיזון ולאט לאט".

לוי גילה כי הוא רצה לזמן את ארון שוינפלד, אך בעקבות חוקי פיפ"א הקובעים כי על השחקן לגור במדינה חמש שנים לפחות טרם הזימון או שהוריו יגורו במדינה גם כן, לא ניתן לזמנו כעת.

(דור בלך)

אחרי אלרדייס, גם פלויד האסלבנק מסתבך

תחקיר השחיתות של ה"דיילי טלגרף" כבר הביא לפיטוריו המיידיים של מנג'ר נבחרת אנגליה, סם אלרדייס, אך כעת מתברר כי זה היה רק קצה הקרחון. כעת נחשפים מעורבים נוספים, כשאחד מהם הוא השחקן לשעבר ומנג'ר ק.פ.ר מליגת המשנה, ג'ימי פלויד האסלבנק. ההולנדי נתפס במצלמה נסתרת כשהוא מנסה להעביר שחקן לקבוצה ודורש על חלקו בהעברה 55 אלף ליש"ט באופן לא חוקי. בקבוצתו יפתחו בחקירה פנימית. גם טומי רייט, עוזר מאמן ברנסלי, חשוד שלקח שוחד במסגרת החתמות שחקנים במועדון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ