עדכונים

אוסיין בולט ייבחן בדורטמונד

הרשת רחשה ביממה האחרונה משמועות שאוסיין בולט יגיע למבחנים בבורוסיה דורטמונד ורוצה לשחק כדורגל בצורה מקצוענית, והנה יש לכך גם אישור רשמי. האנס יואכים ווצקה המנהל הספורטיבי של דורטמונד אישר את הידיעה כי בולט אכן יגיע להתאמן בקבוצה. "זה הוחלט לפני כמה זמן", אמר לאתר של הבילד, ווצקה לא קרא לכך מבחנים אבל במחנהו של בולט טענו שאם בולט יהיה מספיק טוב הוא יחתום בקבוצה הגרמנית.

בולט, תשע פעמים אלוף אולימפי במיאוצים ב100 מטר, 200 מטר ושליחים ידוע כחובב כדורגל גדול ואוהד מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד, ובעבר הביע עניין לשחק ביונייטד.

(עוזי דן)

בית הדין לעבודה דחה את בקשת השחקנים הישראלים של מכבי ת"א לבטל את חוק הצעירים

בית הדין לעבודה בתל אביב דחה את דרישת שחקניה הישראלים של מכבי תל אביב - גיא פניני, יוגב אוחיון, גל מקל, דגן יבזורי וסילבן לנדסברג - לבטל את חוק הצעירים של מינהלת ליגת העל בכדורסל. בית הדין קבע כי השחקנים לא הוכיחו שהם מופלים לרעה בגלל גילם, שהפנייה שלהם נעשתה שלוש שנים וחצי מאז שהחוק מוחל ושהיא נעשתה לא בתום לב שכן הנהלת מכבי ת"א פועלת אף היא נגד החוק.

(אריה ליבנת)

בופון חותם על חולצה של אוהד - במהלך משחק

נבחרת איטליה ניצחה אמש 0-4 את ליכטנשטיין, אך הסיפור הגדול באמת מהמשחק הזה טמון בעובדה שג'יאנלואיג'י בופון חתם על חולצה של אוהד, שלא הצליח לחכות וירד אל כר הדשא בעיצומו של המשחק.

ליאור סופר זכה באליפות העולם בוויקבורד

ליאור סופר בן ה-31 זכה באליפות העולם בוויקבורד, בתחרות שהתקיימה במקסיקו, והשלים זכייה שנייה לאחר הזהב ב-2014. גיא פירר בן ה-19, שזהב בזהב במקצה הנוער, קטף את מדליית הארד בבוגרים. הגולשת אורי בוז'ו-מסרי (23) זכתה במדליית הכסף במקצוע הויקסקייט. 

(אורי טלשיר)

קונור מקגרגור ניצח את אדי אלוורז ועשה היסטוריית UFC

קונור מקגרגור ניצח הלילה את אדי אלוורז בקרב המרכזי של ה-UFC 205 שנערך במדיסון סקוור גארדן בניו יורק, והפך לאלוף במשקל קל, מצרף לכך את תוארו במשקל נוצה. בכך הפך הלוחם האירי לראשון שמחזיק בשתי חגורות אליפות בו זמנית. מקגרגור כמעט וניצח את אלוורז כבר בסיבוב הראשון, אך האמריקאי הצליח לשרוד. את הסיבוב השני אלוורז כבר לא צלח, אחרי סדרת אגרופים ששלח לעברו מקגרגור.