עדכונים

אינפאנטינו מציע רעיון חדש: 16 בתים במונדיאל בן 48 נבחרות

 נשיא פיפ"א ג'אני אינפאנטינו ספג לא מעט ביקורת על הצעתו למונדיאל בן 48 נבחרות - גם בגלל המבנה שהציע, לפיו יהיו 16 נבחרות שיישחקו רק משחק בודד ויודחו.

בעקבות הביקורות, הציע היום אינפאנטינו מתווה חדש. על פי הרעיון, המונדיאל יהיה בן 48 נבחרות ובשלב הבתים יהיו לא פחות מ-16 בתים של שלוש נבחרות בלבד. רעיון כזה ישאיר את מספר המשחקים הכללי בגביע העולם על כנו.

(עוזי דן)

אחרי שנתיים וחצי: נתי כהן התפטר מאימון מכבי קרית גת

נתי כהן התפטר מאימון מכבי קרית גת אחרי שנתיים וחצי. כהן העלה את הקבוצה בעונת 2014/15 לליגת העל ואשתקד, אחרי מאבקים קשים, הצליח להשאיר אותה בליגה. הקבוצה סיימה במקום ה-11 והלפני אחרון. העונה, אחרי תשעה משחקים קרית גת משתרכת במקום האחרון במאזן 9-2. המנכ"ל כפיר סויסה הסביר: "נתי היה פה הרבה יותר ממאמן ויש לו חלק גדול בבנייתו של המועדון, ניסינו לשנות הרבה דברים יחד אבל זה לא הצליח. נתי חשב שזה הצעד שיכול לעזור לקבוצה להציל את העונה ואנחנו מעריכים את זה מאוד". בשלב זה לא מונה מאמן חדש.

(אריה ליבנת)

אליפות העולם בבריכות קצרות: גמבורג נעצר בחצי הגמר

דוד גמבורג בן ה-22 זינק לפנות בוקר לחצי גמר המשחה ל-100 מטר גב באליפות העולם בבריכות קצרות הנערכת בווינדזור, קנדה. הנציג הישראלי היחיד בתחרות, שהעפיל מהמקום ה-15 במוקדמות, קבע 51.76 שניות ודורג 16 ואחרון בחצי הגמר. גמבורג, שבמוקדמות היה מהיר יותר (51.61), ישתתף בעוד ארבעה משחים באליפות. אחר הצהריים יזנק למוקדמות 200 מטר חופשי.

(אורי טלשיר)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ