עדכונים

בקרב אחד על אחד עם טום דומולן, כריס פרום הבטיח זכייה בג'ירו ד'איטליה

מיקל ניאבה דהר מקדימה, עושה את דרכו אל הניצחון בקטע ה-20, אבל המוקד ביום התחרותי האחרון בג'ירו ד'איטליה התנהל כמה קילומטרים מאחור. כריס פרום מול טום דומולן, אחד על אחד - עם כמה רוכבים מסביב - על הניצחון במירוץ כולו. האלוף המכהן מול מי שהתברר כאלוף הבא.

אחרי שזכה ארבע פעמים בטור דה פראנס ולראשונה גם בוואלטה א'אספניה, השלים פרום את השילוש. כשיחצה מחר (ראשון) את קו הסיום ברומא, יהפוך לראשון מאז ברנאר הינו ב-1982 שמחזיק במקביל בכל שלושת התארים בגראנד טורים. על הדרך, ישמור על סיכוי להפוך בהמשך הקיץ לראשון מזה שני עשורים שזוכה באותה שנה בג'ירו ובטור דה פראנס.

למרות ניסיונותיו של דומולן בקילומטרים האחרונים, האלוף אשתקד מעולם לא נראה כמי שמסוגל לסגור את פער 40 השניות שפתח פרום ביום שישי. במטרים האחרונים, הבריטי אפילו ברח מעט, מסיים שביעי בקטע ומקבע את יתרונו בדרוג המצטבר על 46 שניות לקראת הקטע הלא תחרותי שיסגור את המירוץ שהחל בירושלים. כשטיבו פינו מתפרק בטיפוס מוקדם, תפס מיגל אנחל לופס (אסטנה) את המקום הנוסף על הפודיום.

גם גיא שגיב ידווש מחר אל רומא, אחרי ששרד את הקטע ההררי האחרון. מי שיהפוך לישראלי הראשון שמשלים גראנד טור מדורג 143 מבין 151 רוכבים שנותרו. בן הרמנס הוא בכיר רוכבי סייקלינג אקדמי בג'ירו, מקום 46.

(אמיר ענבר)

גולש ה-RXS יואב כהן זכה במדליית זהב בגראנד פרי מדמבליק

גולש ה-RSX יואב כהן זכה במדליית הזהב בגראנד פרי במדמבליק, הולנד - אחת מארבע תחרויות הגראנד פרי החשובות בסבב. כהן, אלוף העולם לנוער לו זו העונה הראשונה בנבחרת הגלישה הבוגרת, עלה לשיוט המדליות כשהוא במקום השני, סיים שלישי, וקפץ למקום הראשון. שחר צוברי - אחד מיריביו המרכזיים במאבק על הכרטיס לטוקיו, סיים שישי, בעוד יואב עומר, גם הוא מתמודד ריאלי על הכרטיס, סיים במקום ה-11. אצל הנשים נוגה גלר סיימה במקום הרביעי הכללי, לאחר שהגיעה שנייה בשיוט המדליות.  

קפטן נבחרת פרו בכדורגל ערער על עונש ההשעיה שספג בגלל שימוש בקוקאין

קפטן נבחרת פרו בכדורגל, פאולו גררו, ערער לבית המשפט העליון של שווייץ בבקשה לבטל את עונש ההשעיה שספג בגלל שימוש בקוקאין. מונדיאל 2018 יהיה הראשון של פרו זה 36 שנה ורק ביטול העונש יאפשר לגררו להשתתף בו. הוא נשפט לשישה חודשי השעיה אך בית הדין לבוררויות בספורט (קא"ס) החמיר את העונש ל-14 חודשים. 

גררו מכחיש כי השתמש בסם וטוען כי לגם בטעות מכוס תה שאליו הוכנס עלי קוקה. אל הבקשה של גררו הצטרפו יו"ר התאחדות הכדורגל של פרו, ארגון השחקנים העולמי והקפטנים של יריבות פרו במונדיאל.

הג'ודוקא גילי שריר זכתה במדליית הכסף בגראנד פרי הוהוט בסין

הג׳ודוקא הישראלית גילי שריר (עד 63 ק״ג) זכתה במדליית הכסף בגראנד פרי הוהוט בסין. בחצי הגמר גברה שריר על יריבה קנדית על אף שנפצעה בקרסול בדקה האחרונה של הקרב, אבל בהמלצת רופא האיגוד העולמי הוחלט לא להעלות אותה לקרב הגמר. הנבחרת סיימה את הטורניר עם שתי מדליות, לאחר שאתמול זכתה שירה ראשוני בארד.

(איתמר קציר)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ