מלה של בוקר |

מה תעשה מכבי תל אביב ביום שאחרי זהבי?

האלופה לא תעמוד בדרכו של מלך השערים אם תתקבל ההצעה המתאימה. איך ימלאו בקרית שלום את החסר? מקציבים מיליון יורו למחליף, מעבירים את השרביט לברק יצחקי ומקווים שיתר השחקנים ישדרגו את עצמם

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

תסמכו על ג'ורדי קרויף שיש לו תכנית מגירה למקרה שערן זהבי יעזוב את הקבוצה כבר בחלון ההעברות הקרוב. האוהדים בלחץ, המאמן פאקו אייסטראן מתפלל שמלך השערים ישאר וכולם סופרים את הדקות עד לסגירת החלון הקרוב בתקווה שזה לא יסתיים עם חותמת בדרכון של מספר 7.

קרויף אינו נוהג לכנס מסיבות עיתונאים, אולם השבוע חרג ממנהגו וקיים אחת אליה הגיע עצבני במיוחד. קרויף לא אהב את הביקורת על נוסא איגיבור והרוטציה הרחבה שמותירה מחוץ להרכב שחקנים דוגמת עדן בן בסט, כמו את חוסר ההערכה לחואן פאבלו. קרויף בחר לבקר גם את דייני בית הדין על עונשי הרדיוס שהם מטילים על הקבוצות, והתלונן על ארבע הנקודות שלקחו לקבוצתו. לשיטתו של קרויף, מכבי היתה מנצחת את הדרבי גם עם עשרה שחקנים. קרויף בחר לבקר את בית הדין והתקשורת והעדיף שלא לומר מילה אחת נגד השחקנים שלו. זכותו. קרויף גם בחר להתעלם מהעובדה שמכבי של העונה נראית פחות טוב מאשר בשתי העונות הקודמות. גם זו זכותו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ