בילויים בכדורגל הישראלי: הפסדת במשחק? לא נורא, הלילה עוד צעיר

מקרה בן ביטון מלמד שאין דין בילוי אחרי הפסד כדינו לאחר ניצחון. התקנון אולי לא אוסר על בילויים בתום משחקים, אבל הטקט דווקא כן

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אור בוקר
אור בוקר

סאגת השעייתו של מגן הפועל באר שבע בן ביטון, שנענש על כך שבילה במועדון "הפורום" בעיר לאחר שקבוצתו הודחה מרבע גמר גביע המדינה, העלתה על סדר היום את השאלה: האם מותר לצאת לבלות לאחר הפסד?

שחקני כדורגל, וזה בטח לא משהו חדש, אוהבים לבלות. מתוקף היותם מיני־סלבריטאים בביצה המקומית, הם מוזמנים לא פעם להשקות, מסיבות ושלל אירועים מתוקשרים שנמשכים עד שעות הלילה המאוחרות. מבחינת החוק היבש, ביטון - שמצא עצמו מחוץ לסגל במשחק הליגה האחרון - לא עבר עבירת משמעת, וסביר להניח שאם קבוצתו היתה מעפילה לחצי הגמר, איש לא היה בא אליו בטענות. יתרה מזאת, יום לאחר אותו המשחק הראשון של רבע הגמר נכחו אנשי באר שבע, לרבות השחקנים, במסיבה שתוכננה מראש באותו מועדון בדיוק, שם שהו עד השעה 00:30. בסביבת המועדון היה מי שטען כי המגן פשוט נהג בחוסר טקט, שעליו היה לדעת מראש כי בחירה במועדון הדגל הבאר שבעי תחשוף אותו לעיני תושבים רבים בעיר. אבל, כאמור, בשום מקום לא כתוב שלשחקן אסור לצאת לנקות את הראש, גם אם לא חווה את היום המוצלח ביותר בעבודה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ