במכבי חיפה כל כך קשובים לאוהדים, ששחקנים מוחתמים שעות לפני הפגנה נגד הבעלים

החתמת יובל אשכנזי ודולב חזיזה, מסר נדיר מטעם הנשיא יעקב שחר, פרסום מספר המינויים שנרכשו, משא ומתן עם מאור בוזגלו. במכבי חיפה טוענים שאינם פועלים בתגובה למחאות האוהדים, אלא שהמהלכים האחרונים רומזים אחרת. עוד כמה שלטי חוצות, ומי יודע איפה זה יסתיים

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אור בוקר
אור בוקר

רצף האירועים המסחרר שמלווה את ההכנות של מכבי חיפה לעונה מזכיר טורניר פינג פונג אמוציונלי. במועדון אמנם מדגישים שאין קשר ישיר בין תלונות מצד הקהל בנוגע להיעדר רכש משמעותי לבין ההחתמות או לתזמון הפרסומים, אבל אי אפשר להתעלם מהקורלציה בין הדברים.

זה התחיל בקריאה להחרמת מינויים עקב מה שהוגדר "זלזול מתמשך בנו האוהדים" והזמנה להפגנת מחאה בסמוך לביתו של הבעלים יעקב שחר. ברקע עלו טענות כי מכבי חיפה בדרך להפוך לקבוצה לא רלוונטית, ריכוז נתונים קנטרני על הפער הדו-ספרתי מהאלופה הן בשערים והן בנקודות בשבע השנים האחרונות וגיחוך על הגדרת הקבוצה כ"תחרותית". לכך נלוו הודעות של עשרות אוהדים שביטלו מינויים וביקורות בסגנון "לא מבין איך אנשים מרשים לעצמם לקנות מינוי ובכך נותנים לגיטימציה להמשך הריקבון", או "יש מצב לא רע שבמחזור החמישי ניתן יהיה להחזיר את בגדי הים. זו לא פסימיות. פשוט להסתכל על המציאות ולא לשקר לעצמך".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ