הפועל תל אביב הצליחה לייצב את רכבת ההרים. רק דבר אחד היא לא הצליחה לתקן

בעונה חסרת יציבות של המועדון האדום, בה יואב ג'ראפי הגיע כהבטחה בהשקעה ממ.ס אשדוד ונדחק לספסל, ראה ניר קלינגר את אריק ינקו מספק זמנית את הסחורה, עד שנפצע. אחרי שני ניצחונות רצופים עם שער נקי של ג'ראפי, ייאלץ המאמן להחליט בדרבי מול מכבי (20:15) על מי הוא סומך

אור בוקר
אור בוקר
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אור בוקר
אור בוקר

ניר קלינגר מרבה להתבטא על כך שהעונה הנוכחית שלו בהפועל תל אביב שקולה לרכבת הרים - משהו בין לחטוף חמישייה בחיפה לניצחון בטדי כנגד כל הסיכויים. אין ביטוי טוב יותר להגדרה הזאת מסוגיית השוערים האדומים מודל 2019/2020.

עוד כשהקבוצה שיחקה בליגה הלאומית ב-2017/18 סומן אריק ינקו כשוער הראשון של הפועל והוחתם על חוזה ארוך טווח, רק כדי שהעונה הראשונה של המועדון חזרה בליגת העל תאופיין ביכולת מצוינת של רובי לבקוביץ' - שוודאי היה נשאר אלמלא חתם ביוני האחרון לשנתיים בבודפשט הונבד. בשלב הבא התקבלה המלצה חמה מסוכן השחקנים דודו דהאן, ללכת על מי שהוגדר על ידו כשוער "קו השער" הטוב בישראל - יואב ג'ראפי. בהפועל תל אביב, ששגרת יומה כוללת סדר קצת שונה - לקנות ואז לבדוק - חרגו ממנהגם ושאלו את שוער מ.ס אשדוד לעונה אחת תמורת 250 אלף דולר, לצד אופציה לרכוש אותו בסיומה עבור סכום המוערך ב-2.5 מיליון שקל.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ