למרות הניצחון, קלינגר התפטר מאימון הפועל ב"ש

"הייתי צריך לעשות את זה קודם", אמר המאמן בשידור חי מיד בתום הניצחון 0:2 על הפועל חיפה. ברקת קיבלה את ההתפטרות

ספורט הארץ
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
ספורט הארץ

הפועל באר שבע פתחה את תשע"ב עם ניצחון אבל איבדה את מאמנה ניר קלינגר. בתום הניצחון 0:2 (עודד גביש, אמג'אד סולימאן) במשחק התחתית בין הקבוצה הדרומית להפועל חיפה, הודיע קלינגר בשידור ישיר כי בהחלטה שהתקבלה בלי קשר לתוצאת המשחק, הוא מודיע על התפטרותו מאימון הקבוצה. בעלת הקבוצה, אלונה ברקת, קיבלה את ההתפטרות. 

"מצד אחד, אני שבע רצון שהקבוצה שלי הראתה היום מה היא יכולה לתת", אמר קלינגר בסיום. "אני חושב שנכנסנו לטירוף מערכות עם כל מה שקרה מסביב, הקבוצה סבלה מחוסר ביטחון והיה לי קשה להשתלט על זה. אני שמח מאוד בשביל השחקנים על הניצחון הראשון, הייתי בטוח שזה יגיע. אבל מצד שני, אני הולך להודיע שאני עוזב את התפקיד שלי מהרבה סיבות".

"אני עוזב בעיקר גלל התקופה האחרונה הקשה", המשיך קלינגר. "דיברתי על נחישות בשבועות האחרונים, אבל יש מצבים שהנחישות הופכת לראש בקיר ואני לא חושב שזה מה שנכון לעשות אחרי מה שקרה לי בווסרמיל ביום ראשון (התבוסה 4:1 למכבי ת"א והתגודדות האוהדים סביב רכב). " הייתי צריך לעשות את זה קודם, אני משאיר את הקבוצה בצורה טובה עם שלוש נקודות, הפנים קדימה ועתיד טוב מבחינת הנוער ומבחינת הערכים של הקבוצה".

קלינגר מודיע על התפטרותו, הערבצילום: שרון בוקוב

קלינגר הדגיש שקיבל את ההחלטה עוד לפני המשחק ועדכן את ברקת לפני שהתייצב מול המצלמות. "אמרתי לשחקנים שתחושות הבטן שלי לאורך הקריירה שלי לא הטעו אותי. כשאני יודע שמנצחים, אז מנצחים. השחקנים למדו ממני הרבה, אבל צר לי שזה קורה. הלחץ יירד, יבוא מאמן חדש שיקבל את כל העזרה שיכולה להיות. לשחקנים מגיע שייהנו. הודעתי לאלונה בטלפון לפני כמה דקות, אמרתי לה את הדברים ועכשיו אני מודיע לתקשורת".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ