דוד מרואני

מכבי פתח תקוה פנתה למכבי תל אביב ובדקה את האפשרות לצרף את גל אלברמן בינואר. בקרית שלום מוכנים לשחרר את הקשר בהשאלה, אבל ידרשו מהקבוצה שתקלוט אותו לשאת בחלק משמעותי משכרו הגבוה. אלברמן עצמו, שגדל במכבי פתח תקוה, אמר למקורביו כי יש עוד מספר קבוצות המעוניינות בו וכי אם מעמדו יישאר כפי שהוא היום, הוא יבחן את האפשרות לעזוב.

לעמוד הפייסבוק של ספורט הארץ

בלמי מכבי, ניבאלדו ואבי סטרול, ערכו אתמול אימון מלא לראשונה מזה תקופה ארוכה ושניהם צפויים להיות כשירים לדרבי בעוד שבועיים. בצוות המקצועי כבר סיימו לערוך קלטת "לוהטת", אותה הם מתכננים להקרין לשחקנים לפני הדרבי. הקבוצה תצא ביום שישי למלון בצפון במטרה להתכונן בראש שקט למפגש מול הפועל עכו. "הפסד בעכו ובדרבי", אמר גורם בקבוצה, "יכול להוציא אותנו ממירוץ האליפות כבר עכשיו".

אלברמןצילום: ניר קידר

רמת השרון. מאיר יצחקי הדגיש אתמול כי באופן רשמי מומי זפרן הוא עדיין המאמן. ראש העירייה איציק רוכברגר רוצה לראות את זפרן חוזר, אחרי שכבר סיכם עמו על סיום עבודתו. זפרן מצדו אמר כי הוא "רק רוצה להתעורר בבוקר ולדעת שהסרט הזה מאחוריי. יצחקי אמר שהוא לא פיטר אותי, אבל הנזק כבר נעשה. אחרי שהוכפשתי, הכוח והיושר המקצועי שלי פחתו ב-80% ואני לא מוכן לחזור לאמן בלי להיפגש קודם עם מאיר. כל הפשע שלי היה שחליתי". (משה בוקר)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ