אוסידון וטביב מציגים: הסיפור שלא נגמר

היו"ר נפגע מטביב ששוב קיים שיחה עם שי אבוטבול ללא ידיעתו. מה לגבי אבוטבול? במועדון מנסים להעבירו למכבי חיפה תמורת מוחמד גדיר

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

אחרי שכבר נפגשו לפני למעלה משבוע ויישרו את ההדורים ביניהם נראה כי היחסים בין בעלי הפועל תל אביב אלי טביב ליו"ר דורון אוסידון שוב נגררים למתיחות גדולה ומורת רוח. הרקע לכך הוא שוב מעורבותו של גבי קצרה בענייני המועדון.

ביום חמישי, לאחר שכבר הובהר לו מטביב כי יהיה מעורב מלא בניהול המועדון, נדהם אוסידון לגלות כי ללא ידיעתו התקיימה פגישה עם הקשר שי אבוטבול, כשנוכחותו של קצרה בה רק העצימה את תסכולו. טביב נהג להסביר לאוסידון בפגישות הקודמות בהן קצרה נכח – בענייני דדי בן דיין וטוטו תמוז – כי נוכחותו של קצרה נבעה רק בשל העובדה כי שימש כמנכ"ל בזמן שחוזיהם של השחקנים נסגר עם המועדון.

אולם, הפגישה עם אבוטבול ביום חמישי בגין המחלוקות סביב שדרוג חוזהו כבר איננה נוגעת לתקופתו של קצרה, דבר שגרם לאוסידון לתחושות קשות ומתסכלות. "פעם אחרי פעם טביב נותן לאוסידון את התחושה שהוא מיותר, לא סומך עליו ולא נותן בו אמון", סיפרו גורמים במערכת.

טביב (משמאל) והמנכ"ל אוסידון בימים טובים יותרצילום: שרון בוקוב

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות הועדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

כבר תקופה שאוסידון אינו מרוצה ממעמדו בקבוצה, ממודר מלא מעט החלטות ניהוליות, כשלא מעט מסמכויותיו גם קוצצו על ידי טביב. כמה פעמים כבר הציע אוסידון להתפטר ונשאר לאחר שנכנע ללחציו של הבעלים. השניים כבר סיכמו כי אוסידון יסיים את תפקידו בתום העונה, אולם לא מן נמנע כי זה יקרה עוד לפני כן.

אגב, בפגישה עם אבוטבול לא הגיעו הצדדים להבנות. נראה כי במועדון יש מי שמעוניין להיפטר מאבוטבול, שכן בימים האחרונים הוצע הקשר למכבי חיפה במסגרת העברתו של מוחמד גדיר להפועל. מאמן חיפה, אלישע לוי, אומנם היה מעוניין לראות את אבוטבול בחיפה, אולם המדיניות שמכתיב הבעלים יעקב שחר, שגם הובהרה לאנשי הפועל, איננה מאפשרת העברת שחקנים מחיפה להפועל. "גדיר לא יעבור אליכם", הודיעו בחיפה חד משמעית לאנשי הפועל.

מריו פצ'אלקה יועמד השבוע לדין פנימי וצפוי לספוג קנס כבד בגין נסיעתו לסלובקיה ללא אישור. בהפועל כבר החליטו לשחרר את הבלם בינואר בטענה להפרת חוזה מצידו, אולם סוגיה משפטית אחת מערימה קשיים על ביצוע ההחלטה. הבעיה נעוצה בעובדה כי פצ'אלקה סוחב פציעה לא פשוטה, שעל פי בדיקות משפטיות שערכו במועדון עשויה למנוע מהפועל את ביטול חוזהו, שכן קיים קושי חוקי לבטל חוזה של שחקן כל זמן שהוא פצוע. "דיני העבודה לא מתירים לפטר אדם שמצוי בחופשת מחלה", טענו במועדון.

הדחתו של גל שיש מההרכב איננה רק מקצועית, כך משוכנעים בסביבתו של המגן. מקורביו טוענים כי בהפועל מביעים זעם על המגן שמסרב עד כה לדון עימם על הארכת חוזהו שמסתיים בתום העונה.

טביב נכח אתמול במשחקה של בני לוד מהליגה הלאומית והביע עניין בחלוץ מוראד אבו ענזה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ