דוד מרואני

את התשובה לשאלה הכי חשובה - האם הדרבי של פתח תקוה, משחק אלים ומלא תגרות בדרך כלל, הפך לנעים יותר כתוצאה מהמעבר לאיצטדיון המושבה? - מוקדם עדיין לספק.

שתי הקבוצות אמנם מנסות להתעלות ולהתאים את רמת הכדורגל לרמת הגימור שמסביב, אבל במשך דקות ארוכות שררה תחושה כי הקבוצות, למרות היריבות העזה, לא מתעקשות על הכרעה ומסתפקות בתיקו מאופס.

בינתיים, לפחות, שופרה האווירה. כלומר, הקללות, חלקן מבישות, עדיין קיימות, אך האקוסטיקה באיצטדיון החדש מוסיפה לכל מחנה אוהדים כוח של 2,000 איש.

הפועל, מה לעשות, עדיין עדיפה ביציעים, ויכול להיות שזה מה שדחף את ארמון בן נעים להכניע את שטראובר בשער ענק ולהעניק להפועל את שלוש הנקודות מהדרבי הראשון במושבה. מוזר, אבל שטראובר חרג מהרגלו ולא השתולל וזעם על שחקני ההגנה שלו. אם כבר להפסיד, הוא יודע, שיהיה לפחות משער גדול.

ארמון בן נעים בימים טובים יותר בהפועל פ"ת. "אני יודע מה אני שווה ומה מגיע לי, אני לא איזה זר שהגיע מבחוץ לקבוצה"צילום: נמרוד גליקמן

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות מספורט הארץ ישירות לפייסבוק שלכם

"הופתעתי מהקצב הטוב של המשחק, במיוחד בגלל שמדובר במשחק שלישי בתוך שבוע", אמר גילי לנדאו, מאמן המנצחת, "ידעתי שאנחנו מתמודדים מול יריב שקול ושיש הרבה יוקרה במשחק. התגוששנו כמו שני מתאגרפים, שמרנו על הפנים ואחר כך על הבטן, חיכינו ובן נעים נתן שער שהיה שווה לצופים לקנות כרטיס עבורו. היום פתח תקוה של הפועל".

אייל לחמן, מאמן מכבי, סיכם: "זה היה הפסד כואב במשחק מלא יוקרה, שהתכוננו אליו עם הרבה עבודה קשה ותשומת לב ולכן האכזבה כל כך גדולה. המשחק היה ברגליים שלנו, החזקנו בכדור רוב הזמן והגענו לכמות מצבים מספיקה. השער שספגנו הגיע משמים. אני בשום אופן לא מוותר".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ